ye-logo.v1.2
7 Грудня, 2019

На армію подоляни перерахували вже півмільярда гривень

Галина МЕЛЬНИК Економіка 1399
Фіскали кажуть, ці кошти
Фіскали кажуть, ці кошти "зміцнюють могутність українського війська". Фото: з архіву

Надходження патріотичного платежу зростають.

 З часу запровадження військового збору платники податків Хмельниччини на 584 мільйони гривень поповнили бюджет відрахуваннями на зміцнення обороноздатності держави. Такі дані наводять в управлінні податків і зборів з фізичних осіб Державної фіскальної служби області.

«Протягом січня-травня 2017 року подоляни з отриманих доходів сплатили до бюджету 109,1 мільйона гривень військового збору. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження цього патріотичного платежу більші на 18,7 мільйона гривень», - розповіли фіскали.

Як відзначили у фіскальній службі, загалом середньомісячні надходження військового збору у нашому краї стабільно перевищують суму у 20 мільйонів гривень.

«Окрім зростання мінімальної зарплати на суттєвий ріст надходжень військового збору впливає сумління та патріотична налаштованість усіх категорій платників податків. Це стратегічні кошти, які зміцнюють могутність українського війська і наближають мир на українській землі», – підкреслив начальник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Сергій Ковальчук.

Нагадаємо, військовий збір в Україні почав нараховуватись з серпня 2014 року.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую