ye-logo.v1.2
25 Травня, 2020

Хмельницькі підприємства найбільше торгують із Польщею

Економіка 1205
Хмельниччина найбільше торгує з Польщею
Хмельниччина найбільше торгує з Польщею. Фото: promin.cv.ua

Вартість імпортованих в область польських товарів у січні склала 157 мільйонів гривень.

Підприємства Хмельницької області чимдалі більше розвивають торговельні відносини з країнами Євросоюзу, передусім з найближчим сусідом – Польщею. Як повідомляють у фіскальній службі області, товарообіг з Росією – колись найбільшим торговельним партнером області – посунувся на друге місце.

«У січні підприємці експортували до Польщі товарів на суму 171 мільйон гривень. Поляки купували у нас здебільшого соняшникову олію, соєві боби, макуху, стальний прокат, мед та інше. Порівняно з минулим роком експорт до цієї країни зріс на 61 мільйон гривень.Вартість імпортованих в область польських товарів у січні склала 157 мільйонів», - йдеться у повідомленні.

Фіскальники додають, до Росії підприємства Хмельниччини відвантажили продукції на 79 мільйонів гривень. Ц в основному були трансформатори, килимові вироби, полевошпатна сировина, багети, частини до сталевих котлів, мийні засоби та інше. При цьому російський імпорт був практично відсутній.

Загалом у січні Хмельниччина імпортувала на 725 мільйонів гривень, Крім Польщі основними торговими партнерами області при імпорті були Німеччина, Швейцарія, Китай, Бельгія, Туреччина, Великобританія та Нідерланди.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую