ye-logo.v1.2
14 Листопада, 2019

Сільська рада на Хмельниччині витратить на подарунки для селян більше 400 тисяч гривень

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Економіка 2741 4
Гуменецька сільрада закупить подарунки для селян
Гуменецька сільрада закупить подарунки для селян. Фото: колаж автора

Відповідний аукціон провели сьогодні, 29 березня.

Понад три тисячі рушників та майже 2700 скатертин планує до кінця року отримати Гуменецька сільська рада, що в Кам'янець-Подільському районі. І всі вони мають бути з текстилю. Аукціон на закупку рушників та скатертин в системі публічних закупівель «Prozorro» завершився сьогодні, 29 березня.

Замовник виставив очікувану вартість у сумі 550 тисяч гривень. І участь в аукціоні взяли дві фірми та стільки ж фізичних осіб-підприємців. Найменшу ціну, за результатами декількох раундів, запропонував ФОП Тамбулатов Олександр Володимирович. Його конкурентами були столичні ТОВ «ТКС Пром» та «ТК-Домашній Текстиль», а також киянин Іван Нікітін. Усі вони запронували вищу ціну. Отож, Олександр Тамбулатов, який зареєстрований в Запоріжжі, готовий продати Гуменцям 3 083 рушники та 2 695 скатертин за 417,5 тисяч гривень.

Відзначимо, що торік він брав участь у тендерах в інших областях, де отримав замовлень на рушники, килимки, рюкзаки тощо на загальну суму понад 190 тисяч гривень.

Наразі, ФОП Тамбулатов Олександр Володимирович ще не є переможцем. Адже ще немає рішення тендерної комітету. Утім, для чого сільській раді стільки рушників та скатертин?

Виявляється, це подарунки. «У нас об'єднана територіальна громада, до складу якої входить 21 село, - пояснила журналісту сайту «Є» голова тендерного комітету Олена Міщенко. – І ми даримо людям подарунки на день села».

До речі, тендер на придбання рушників та скатертин проводили вдруге. Вперше скасували, бо був лише один учасник. А ще… Гуменецька сільська рада хотіла придбати «салатниці, фруктовниці, набори салатниць» (загальна кількість 8390 на суму 850 тисяч гривень), але знову не було як мінімум двох необхідних учасників.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

Евгений 30.03.2018 14:41

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-03-12-002214-c ссылка на тендер

Евгений 30.03.2018 14:28

У ФОП Тамбулатов нет нужных документов. Думаю дисквалифицируют. ФОП Никитин (вообще мало документов и нет одного из основных - банковской гарантии). И чисто совпадение - ранее Иван Никитин работал в ТК-Домашний Текстиль.

спостерігач 30.03.2018 08:21

Схоже на не прямий підкуп виборців, який довести не реально

Гуменці 29.03.2018 22:59

Гуменецька громада заробляє стільки, що ще віддає до державного бюджету по кілька мільйонів гривень щороку. Тому має право робить навіть такі закупки. Тим більше, що все відкрито. Треба звикнуть до того, що грошима розпоряджаються на місцях, а не зверху спускають директиву що і в кого купувати.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую