ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Килими, котли та деталі до двигунів: що і куди експортують хмельницькі бізнесмени

Економіка 1990
В експортному марафоні бізнес-спільноти Хмельниччини лідирує Польща
В експортному марафоні бізнес-спільноти Хмельниччини лідирує Польща. Фото: dengi.ua

Фахівці назвали п’ятірку головних торговельний партнерів.

Від початку року, з поміж головних партнерів регіонального бізнесу при експорті власної продукції лідируючі позиції займає Польща. Як повідомляють у фіскальній службі області, до цієї сусідньої країни подоляни відправили різноманітних товарів майже на 1 мільярд гривень.

«Найчастіше до Польщі експортувались стальний прокат, частини до меблів, санітарно-технічні вироби, а також мед, соєва олія та шрот; олія соняшникова. В цілому Хмельниччина відправила на експорт власної продукції на суму понад 4,8 мільярда гривень, що відповідає рівню аналогічного періоду минулого року», - зазначають фіскальники.

До топ-п‘ятірки головних торговельний партнерів області, окрім Польщі, увійшли Об‘єднані Арабські Емірати, Росія, Молдова та Німеччина, куди загалом реалізовано майже половину подільських товарів. Ці країни придбали килимові вироби, сталеві котли, деталі для електродвигунів, машини для гальванопокриття механічні пристрої для обробітку ґрунту, меблі дерев‘яні. З сільгосппродукції найбільш популярними з поміж топових товарів були борошно пшеничне, яйця птахів, солод світлий та масло вершкове.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую