ye-logo.v1.2

Хмельниччина продовжує пасти задніх за розміром середньомісячної зарплатні

Економіка 2294
У порівняні з аналогічним періодом 2018-го рівень середньомісячної зарплатні в області зріс на 17 відсотків
У порівняні з аналогічним періодом 2018-го рівень середньомісячної зарплатні в області зріс на 17 відсотків. Фото: ілюстративне zn.ua

Середньомісячна зарплатня у другому кварталі цього року становила 8 тисяч 527 гривень.

Наразі Хмельниччина увійшла в трійку областей з найменшими боргами по заробітній платі. Проте середньомісячна зарплатня в області досі залишається однією з найнижчих в Україні. Таку інформацію повідомила директорка Департаменту соціального захисту населення Хмельницької облдержадміністрації Світлана Лукомська.

За інформацією пресслужби Хмельницької облдержадміністрації з посиланням на Світлану Лукомську, станом на 1 вересня цього року за найменшою сумою боргу по заробітній платі Хмельниччина посіла третє місце серед регіонів країни. Зокрема, з початку 2019-го найбільше знизилися борги у Кам’янець-Подільського ДП «Науково-технічний комплекс «Завод точної механіки» (на 7,6 мільйона гривень) та ПАТ «Полонський гірничий комбінат» (на 778 тисяч гривень).

«Станом на 1 жовтня в області залишається 16 підприємств-боржників. Загалом вони заборгували 5,3 мільйона гривень зарплатні. Серед них 12 підприємств-банкрутів, два економічно неактивних підприємства та ще два економічно активних підприємства», — повідомляють у Хмельницькій обласні державній адміністрації.

Крім того, Світлана Лукомська зазначила, що у порівняні з аналогічним періодом минулого року спостерігається відчутне зростання середньомісячної зарплатні. Однак, область все ще відстає від загальноукраїнських показників. За статистичною інформацією, середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника у другому кварталі 2019-го року в області становила 8 тисяч 527 гривень. Це на 17 відсотків більше у порівнянні з відповідним періодом 2018 року.

«Найбільш суттєве підвищення рівня оплати праці спостерігалось у працівників будівельної галузі, у сферах операцій з нерухомим майном, адміністративного та допоміжного обслуговування та у фінансовій та страховій діяльності. Водночас найменш оплачуваними в області залишаються працівники підприємств з тимчасового розміщування й організації харчування, мистецтва, спорту, розваг та відпочинку, охорони здоров’я та надання соціальної допомоги», — повідомляють у пресслужбі ОДА.

Читайте також: В яких сферах найбільше заробляють мешканці Хмельниччини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую