ye-logo.v1.2

«Карету мені, карету!»

Економіка 2231
Фото: Віктор К.

«Телеграф» вирішив здійснити вояж декількома службами хмельницького таксі, щоб з’ясувати, у якій автівці не лише їхати дешевше, а й комфортніше. Як-то кажуть: «з «вітерцем»…

На початку для цього у редакції нашого видання ми провели невеличке соціологічне споживче опитування (щодо служб, які наші співробітники викликають найчас-тіше) та визначили декількох претендентів, які взяли участь у нашому марафоні за маршрутом – «Паркова» (що у ближніх Гречанах) – «Залізничний вокзал». Зустрічайте, серед учасників служби таксі: «1562», «1563», «65-65-65», «700-300» та «777-777». Є одне «але». Річ у тім, що доїхати до місця призначення кожний таксист навіть однієї служби таксі може за різний час та, найголовніше, за різну суму. Проте, відверто кажучи, це на совісті кожного з них. Ми ж, як споживачі, намагаємося довіряти тим, хто нас обслуговує.

«1562»

За інформацією диспетчера, машина мала приїхати до місця відправлення за п’ять хвилин. Виявилося, що водій спритніший. Через три хвилини він був вже на місці.
Що відверто не сподобалося, то це, що водій двічі (!), під час керування авто, телефонував на мобільний своєму напарнику. Вони довго з’ясовували, коли і де зустрітися, щоб випити філіжанку кави. А ще якось збентежило те, що у дощову та, навіть, сніжну погоду водій одягнув темні окуляри… За поїздку до цент-рального вокзалу довелося заплатити 16 гривень. Їхали ми всього 8 хвилин.

«65-65-65»

Викликати таксі цієї служби виявилося найлегше. Головне, що мобільного номера запам’ятовувати не потрібно. Проте, як і у попередніх таксі, «таксометра» у автомобілі не було. Проте, «на усю котушку» звучала хвиля радіо «Шансон». Звісно, це було розраховано винятково на любителя подібної музики. Та їхати десять хвилин у такому супроводі до залізничного вокзалу мені, зовсім не сподобалося. Сума, яка спустошила мій гаманець, дорівнювала 17 гривням.

«1563»
Очікування, яке повинно було тривати, за словами оператора, декілька хвилин, затягнулося на хвилин 10-15. Автівка виявилася бездоганно чистою. Та, найнеприємніше, що усією недовгою дорогою до залізничного вокзалу, яку ми обидва «витримали», рухаючись вулицею Театральною, з вуст водія не прозвучало не те, що літературного, а й вписаного до словника великого Даля, хоча б будь-якого слова. Матом він «гнув» усіх водіїв. Та й ще, споглядаючи у мій бік, намагався почути підтримку своє «нецензурщини». Ви­бачте, та мені довелося махати головою. В результаті, заплатив за поїздку 17 гривень.

«700-300»

В рекламному ролику кажуть, що саме це – таксі «нашого міста». Його доволі зручно, як і попередника, викликати з мобільного телефону. Навіть не знаючи комбінації цифр стільникового. Та й авто, що приїхало на виклик, було нічогеньке. До вокзалу з «Паркової» довелося заплатити 17 гривень. Все б нічого, та не сподобалася довжелезна полеміка водія по рації з одним із напарників. А ще водій не міг відшукати здачі.

«777-777»

Відносно нова служба таксі також зайвого не «дере». Від пункту «А» до пункту «Б» довелося заплатити 17 гривень. Щоправда, замість обіцяних декількох хвилин довелося чекати усі 10. А то й 12. Та й роздуми водія про те: «як жити далі у цій державі» трошки напружили. Чесно кажучи, спілкуватися вкотре за цілий день поїздок у таксі з сторонньою людиною зовсім не було бажання. Однозначно, він, як і решта таксистів, напевно, так і не зрозумів два золоті правила: «споживач завжди правий» та «хто платить, той і замовляє музику».

До  речі,  чи  знаєте  ви,  що київські  «маршрутники» запропонували  збільшити вартість  поїздки  у  міських маршрутних  таксі  до 10  гривень?!  Звісно,  така вартість  квитка  у  міському транспорті  налякала  б корінних  жителів  столиці.
Тому,  обміркувавши  усі  «за» та  «проти»,  перевізники зійшлися  на  сумі  –  4,50. Щоправда,  тариф  ще незатверджений  та, здається,  й  цієї  суми вистачить  для  того,  щоб «левова»  частка  жителів Києва  та  гостей  столиці
пересіла  б  до  «історично громадського»  транспорту. Скажімо,  тролейбуса.  А  ось в  Хмельницькому,  за  суму, яка  складає  12  гривень, можна  доїхати  з  «Паркової» до  «Дитячого  світу». Це   перевірено.  А щодо  суми, за  яку  можна  дістатися  до залізничного вокзалу…

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую