ye-logo.v1.2

Підрозділ «Укрзалізниці» зі Старокостянтинова закупить цемент у фірми, яка судиться з залізничниками

Економіка 3122
«Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал» придбає цемент в ТОВ «Д.А. Будснаб» за понад 3,5 мільйони гривень.
«Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал» придбає цемент в ТОВ «Д.А. Будснаб» за понад 3,5 мільйони гривень.. Фото: starzbs.at.ua

До того ж, власник переможця аукціону зареєстрований на окупованій території.

Філія «Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал» акціонерного товариства «Українська залізниця» заключила угоду на поставку 840 тонн портландцементу ПЦ-І-500-Н. Відповідна угода оприлюднена на порталі публічних закупівель «Prozorro». Вартість - 3 мільйони 515 тисяч 400 гривень.

На аукціон вийшли дві столичні фірми – «Венчурс Груп» та «Д.А. Будснаб». І перемогу здобула остання, оскільки запропонувала на 12 тисяч 600 гривень меншу ціну.

За даними аналітичної системи «YouControl», ТОВ «Д.А. Будснаб» була зареєстрована в грудні 2015 року з розміром статутного капіталу одна тисяча гривень. Фірма зареєстрована у Києві, а ось її кінцевий бенефіціар Сергій Комаров – у місті Хрустальний Луганської області. Це місто знаходиться на окупованій території. Крім цього, відносно цієї компанії Солом'янським районним відділом державної виконавчої служби міста Київ Головного територіального управління юстиції у Києві відкрите виконавче провадження про стягнення коштів на користь держави.

Водночас ТОВ «Д.А. Будснаб» судиться з іншим підрозділом «Укрзалізниці» - філією «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд». І Господарський суд Києва задовольнив позов цього підприємства до «залізничниківа» про стягнення заборгованості за договором поставки від серпня 2018 року. Щоправда, основний борг філія сплатила ще до рішення суду, а тому ще має виплатити інфляційні втрати «Д.А. Будснаб» в розмірі 229,8 тисяч гривень, 3% річних в розмірі 31 тисячу гривень та пеню у понад 159 тисяч гривень. Однак, це рішення Госпсуду ще може бути оскаржене.

Саме серпнева минулорічна угода між філією «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» та ТОВ «Д.А. Будснаб» викликала певний інтерес у 2018 році. Тоді сайт «Наші гроші» видав новину під назвою «Фірма з «липовими» довідками отримала дебютне замовлення залізниці на поставку цементу на 4 мільйона». Її суть зводилася до того, що серед документів в тендерній пропозиції «Д.А. Будснаб» є довідка про аналогічні договори, де клієнтом фірми є ТОВ «Фінко Груп», яке приймало участь в сумнівних тендерах залізниці. «Директором «Фінко Груп» є також мешканець Хрустального Комаров Микита Анатолійович. Тобто, аналогічний договір був нібито підписаний між фірмами братів Комарових, - йдеться в матеріалі. - Але «Д.А. Будснаб» завантажило в «Прозорро» з іншою тендерною документацією довідки про відсутність порушення антиконкуретного законодавства та відсутність судимості у директора. Фірма помилково вказала, що довідки видані не нею, а «Фінко Груп».

Зауважимо, що замовлення від філії «Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал» акціонерного товариства «Українська залізниця» для ТОВ «Д.А. Будснаб» є третім виграним тендером в історії цієї фірми. За даними «YouControl», два попередніх були в 2018 році та в червні 2019-го. Минулого року – цемент на 4 мільйони гривень для «Центру будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд», цьогоріч - дефектоскоп магнітопорошковий за 312 тисяч гривень для філії «Пасажирська компанія» акціонерного товариства «Українська залізниця».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую