ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2020

Жителі Хмельницької області найбільше заборгували за газ та опалення

Економіка 1299
Подоляни станом на кінець вересня заборгували 352,4 мільйона гривень за блакитне паливо
Подоляни станом на кінець вересня заборгували 352,4 мільйона гривень за блакитне паливо. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Середні вересневі нарахування за житлово-комунальні послуги з урахування електроенергії становили понад 675 гривень.

За інформацією пресслужби Головного управляння статистики у Хмельницькій області, у вересні цього року населення Хмельниччини сплатило 157 мільйонів 400 тисяч гривень за отримані житлово-комунальні послуги. Крім того, за постачання електроенергії люди заплатили 73 мільйони 700 тисяч гривень.

Втім, станом на кінець вересня подоляни винні кілька сотень мільйонів гривень. Найбільше люди заборгували за газ і теплопостачання.

«Так, заборгованість населення за природний газ становила 352,4 мільйона гривень, за централізоване опалення та постачання гарячої води — 124,4 мільйона гривень, за утримання будинків, споруд і прибудинкових територій — 81 мільйон гривень, за централізоване постачання холодної води та водовідведення — 48,5 мільйонів гривень, за вивезення побутових відходів — 12,9 мільйона гривень, а за електроенергію — 88,8 мільйона гривень», — зазначають в управлінні статистики.

Загалом, офіційно середні нарахування за житлово-комунальні послуги з урахуванням електроенергії на одного власника особового рахунку у вересні становили 675,2 гривні.

Читайте також: Комусь дадуть субсидію «на руки», а за когось розрахується банк

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую