ye-logo.v1.2

На Хмельниччині побільшало мільйонерів

Економіка 3867
Майже вісім тисяч жителів краю прозвітували про отримані статки у 2019 році
Майже вісім тисяч жителів краю прозвітували про отримані статки у 2019 році. Фото: ілюстративне з finance.obozrevatel.com

Доходи у понад один мільйон гривень задекларували 43 жителі області.

Нещодавно в Україні закінчилася кампанія декларування доходів та майнового статку.

В управлінні податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Хмельницькій області повідомили, що майже вісім тисяч жителів краю прозвітували про отримані статки у 2019 році. Загальна сума доходів склала 827 мільйонів гривень, що більше на 50 мільйонів гривень у порівнянні з попереднім періодом.

«За поданими деклараціями визначено податкові зобов’язання до сплати в бюджет у розмірі понад 33 мільйони гривень, що на 9 мільйонів гривень перевищує результат минулої деклараційної кампанії. Із зазначеної суми 28,5 мільйона гривень – це податку на доходи фізичних осіб та майже 5 мільйонів гривень – військовий збір», - зазначають у пресслужбі відомства.

Додають, що доходи у понад один мільйон гривень задекларували 43 жителі області (24 червня сайт «Є» повідомляв про 22 мільйонерів). Загальна сума отриманих ними статків склала майже 171 мільйон гривень. Для порівняння варто зазначити, що торік за підсумками деклараційної кампанії було зафіксовано 28 мільйонерів зі статками 136 мільйонів гривень.

У ДПС області зазначають, що головними джерелами отриманих доходів стала спадщина та дарування майна, здача в оренду нерухомості та інвестиційний прибуток. Також понад дві тисячі подолян подали декларації з метою реалізації права на податкову знижку, яка у сукупності становить 6 мільйонів гривень. Податківці зазначають, що операцію з поверненням коштів, як компенсацію витрати, які підлягають відшкодуванню, можна зробити до кінця поточного року. Повернення частини сплаченого податку на доходи фізичних осіб у разі використання права на податкову знижку здійснюється протягом 60 календарних днів після подання декларації громадянином.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую