ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2020

Ціна газу в серпні: вартість зросла

Економіка 9844
Окрім вартості блакитного палива, потрібно платити ще за його доставку
Окрім вартості блакитного палива, потрібно платити ще за його доставку. Фото: ілюстративне з freeimages.com

У ТОВ «Хмельницькгаз збут» кажуть, що зростання ціни пов’язане з тим, що наближається опалювальний сезон.

Серпнева ціна на природний газ для побутових клієнтів ТОВ «Хмельницькгаз збут» становить 4,49 гривні за кубометр блакитного палива без урахування вартості доставки. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зазначають, що ціна газу в порівнянні з минулим місяцем зросла на 1,52 гривні за кубометр через те, що ринок входить у сезон високих цін, який, зазвичай, настає з наближенням опалювального періоду.

«Зростання ціни пов’язано з тим, що наближається опалювальний сезон, і ціни на європейських ринках також традиційно зростають в цей період. Сезонне зростання цін, зазвичай, починається у серпні-вересні, а після завершення опалювального сезону ціни знижуються», - кажуть у пресслужбі ТОВ «Хмельницькгаз збут».

Шепетівчани та жителі Шепетівського району платитимуть за спожитий газ у серпні 4,56 гривні за кубометр блакитного палива, що на 1,59 гривні більше, ніж у липні.

Нагадаємо, що окрім вартості блакитного палива, потрібно платити ще за його доставку. Згідно з рішенням НКРЕКП, вартість доставки газу для абонентів АТ «Хмельницькгаз» з першого липня становить 1,104 гривні за один метр кубічний на місяць. Для мешканців Шепетівки та Шепетівського району, за доставку якого відповідає ПРАТ «Шепетівкагаз», доставка природнього газу з першого липня 2020 року складає 0,684 гривні за 1 кубічний метр газу.

Читайте також: Підприємці просять парламент зберегти спрощену систему оподаткування

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую