ye-logo.v1.2

За торгівлю в інтернеті жителю Хмельниччини нарахували понад два мільйони гривень податку

Економіка 5347 1
Податківці вживають заходи щодо стягнення заборгованості до бюджету
Податківці вживають заходи щодо стягнення заборгованості до бюджету. Фото: ілюстративне pixabay.com

Податківці вживають заходи щодо стягнення заборгованості до бюджету.

На Хмельниччині приватна особа «зекономила» на податках понад 2 мільйони гривень. Про це стало відомо за результатами документальної перевірки щодо цього громадянина. Як повідомляють у Державній податковій службі у Хмельницькій області, не будучи суб’єктом господарювання,чоловік реалізовував товари через інтернет. За це отримував грошові перекази на рахунки, відкриті у комерційному банку, не відраховуючи податків.

«Податкова перевірка стосувалася питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства, - йдеться у повідомленні. - За її результатами було донараховано понад 2 мільйони гривень, зокрема, податку на доходи фізичних осіб 964 тисячі гривень, військового збору – понад 80 тисяч гривень, єдиного соціального внеску – 292 тисячі гривень, ПДВ на суму 788 тисяч гривень та 680 гривень фінансових санкцій за неподання звітності».

Рішенням Вінницького апеляційного суду підтверджено обґрунтованість дій податкової служби. На сьогодні податкові повідомлення–рішення, прийняті за результатами перевірки, набрали законної сили. Податковою службою вживаються заходи по стягненню заборгованості до бюджету.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую