ye-logo.v1.2

Єдині тарифи.Думка подолян

Економіка 2390

"Чи підтримуєте Ви ідею єдиних тарифів на житлово-комунальні послуги?", - запитали у чиновників

Нещодавно Президент Віктор Янукович висловив вимогу на загальнодержавному рівні привести до єдиного знаменника тарифи на житлово-комунальні послуги і справедливо розкласти цю ціну таким чином, щоб ціна на воду в державі, незалежно, у якому регіоні людина за неї платить, була однакова, так само, як тариф на електроенергію, тариф на газ. Чи матимуть від такої «зрівняйлівки» вигоду вигоду подоляни?

Ірина Ковальчук, заступник міського голови з економічних питань:

«Мова йде не про єдиний тариф, а про те, що Кабінет міністрів за дорученням Президента розробив проект Постанови про єдиний порядок формування тарифів».

Анатолій Денисюк, селищний голова смт Білогір'я:

«Я так розумію, що буде підготовлена єдина методика розрахунку тарифів на послуги житлово-комунального господарства. Ідея хороша, але в такому разі головне, щоб держава своєчасно відшкодовувала різницю, якщо, наприклад, в одному з регіонів тарифи будуть обґрунтовано вищі, аніж в іншому. Наприклад, у нас в Білогір'ї одні з найвищих в регіоні тарифи на воду. Оскільки система водопостачання вже застаріла, не ремонтувалася дуже давно, то багато коштів йде на ремонт проривів в мережі водопостачання, а на справжнє оновлення мережі — їх не вистачає».
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую