ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині аграрії завершили висаджувати ранні зернові — хід посівної

Економіка 1409
Загалом заплановано засіяти на дві тисячі гектарів більше, ніж у торік
Загалом заплановано засіяти на дві тисячі гектарів більше, ніж у торік. Фото: ілюстративне pixabay.com

А цукровим буряком вже засіяли 90 відсотків запланованих площ.

У Хмельницькій області триває весняна посівна. Щоб забезпечити продовольчу безпеку краю та країни, аграрії мають висадити сільськогосподарських культур більше, ніж торік. Якщо говорити про ранні зернові, то ними вже засіяно 46 відсотків запланованих площ. Деталі розповіли представники управління агропромислового розвитку та земельних відносин обласної військової адміністрації.

За їх інформацією, загальна посівна площа сільськогосподарських культур цьогоріч очікується в межах 1 мільйона 207 тисяч гектарів. Це на дві тисячі гектарів більше, ніж у 2020-му.

Станом на 18 квітня ранніми ярими культурами вже засіяно близько 180 тисяч гектарів, тобто 46 відсотків запланованих площ. Зокрема, аграрії завершили висаджувати ранні зернові. Йдеться про ячмінь, пшеницю, горох і овес, які займають 82 тисяч гектарів.

Також наразі засіяли 23,5 тисячі гектарів або 90 відсотків цукрового буряка та 58 тисяч гектарів або 36 відсотків соняшника.

«Понад 11 тисяч гектарів засіяно ярим ріпаком, однорічними й багаторічними травами, лікарськими культурами. Розпочато сівбу сої та кукурудзи на зерно. А господарства населення на площі засадили 7 тисяч 800 гектарів картоплі. Це 12 відсотків від запланованих площ», — зазначили в управлінні агропромислового розвитку та земельних відносин.

Читайте також: Тарифи на електроенергію не зростуть: уряд подовжив дію нинішніх до листопада

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую