ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницьким ринкам не доведеться платити земельний податок — Симчишин

Економіка 3011
Усі ринки звільнили від плати за землю, а комунальні ще й від абонплати
Усі ринки звільнили від плати за землю, а комунальні ще й від абонплати. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Частину підприємців також звільнили від сплати за оренду комунального майна.

Щоб підтримати місцевий бізнес в умовах війни, 28 квітня Хмельницька міська рада прийняла кілька важливих рішень. Частина з них стосується ринків. Зокрема, їх на кілька місяців звільнили від плати за землю. Також пільги запровадили для орендарів комунального майна.

Міський голова Олександр Симчишин розповів, що у Хмельницькому всі ринки тимчасово звільнили від земельного податку та орендної плати за землю. Поки що за березень і квітень. Крім того, комунальний ринок «Ранковий» на вулиці Геологів, 13/1 і на вулиці Шевченка, 87/1 за березень повністю звільнили від плати за утримання торгових місць фізичних осіб-підприємців. А за квітень — на 50 відсотків.

Крім того, на позачерговій сесії депутати запровадили тимчасові пільги для орендарів комунального майна. Підприємці, мобілізовані до Збройних Сил, березень-травень можуть взагалі не сплачувати орендної плати. Це ж стосується орендарів, які досі не відновили свою роботу. Натомість підприємці, які спершу не працювали, а тепер повернулися до звичної роботи, матимуть знижки від 50-и до 20 відсотків.

«Такими рішеннями намагаємося допомогти місцевому бізнесу вижити в умовах війни. Це потрібно збереження економіки Хмельницького й робочих місць», — пояснив Олександр Симчишин.

Нагадаємо, 28 квітня Хмельницька міська рада дерусифікувала назви майже пів сотні вулиць і провулків міста. Наприклад, вулиця Гагаріна перейменували на Героїв Маріуполя. Очистили від колоніального спадку й низку топонімів у селах, які є частиною Хмельницької міської громади.

Читайте також: Як зараховуватимуть першокласників у школи Хмельницького

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую