ye-logo.v1.2

Завод, готель, торговельна нерухомість: топ-5 бізнесів від мільйона доларів, які продають на Хмельниччині

Економіка 5506
Загальна вартість бізнесу - понад 100 мільйонів гривень
Загальна вартість бізнесу - понад 100 мільйонів гривень. Фото: olx.ua

На Хмельниччині продаються 5 бізнесів загальною вартістю 10 мільйонів доларів.

У Хмельницькій області можна придбати готовий бізнес.Це може бути завод, готельний комплекс або складські чи комерційні приміщення. Вартість коливається від одного до 3,5 мільйона доларів, свідчать дані моніторингу сайту OLX.

Найдорожчим бізнесом, який зараз продається в області, є завод вартістю 3,5 мільйона доларів. Що це за підприємство, не конкретизується, але вказано, що завод розташований на ділянці 7 гектарів у Хмельницькому, має площу приміщень 65000 квадратних метрів. Потужність електромереж — 13500 кіловат. 13 підстанцій по 1000 кіловат. Завод має три основних власники.
Також 3,5 мільйона доларів коштує готельний комплекс, який розташований поряд із Кам’янцем-Подільським. Готельний комплекс має 77 номерів різних категорій, де може поселитися понад 200 осіб. Конференц-зал розрахований на 250 осіб. Ресторан — з банкетною залою на 250 осіб, та ще 2 зали на 80 та 40 осіб. У готелі є 15-метровий басейн критий з підігрівом, сауна фінська та хамам. З готелю відкривається краєвид на старе місто.


Вид готелю Фото з OLX

За мільйон доларів також у Кам’янці-Подільському можна придбати комерційну нерухомість. Це чинний торгово-офісний центр, який розташований на вул. Івана Франка.


Приміщення можна використовувати під склади

“Окремо розташована будівля. Розвинена інфраструктура, зручна транспортна розв’язка. Приміщення обладнані всіма необхідними комунікаціями”, - йдеться в оголошенні. Площа приміщень — майже 5000 квадратних метрів.

Подібний бізнес продається й у Хмельницькому на вул. Прибузькій. Зараз будівлю використовують для торговельного центру з продажу фарб. Загальна площа двох поверхів — 946 кв. На першому поверсі розташовані: торгова зала 271 квадратних метрів, складські приміщення 100 квадратних метрів, а також санвузли, підсобні та офісні приміщення. На другому поверсі розташовані: торгова зала 295 квадратних метрів, санвузли та офісні приміщення площею 143 квадратних метри.


Вигляд торгово-офісного центру на вул. Прибузькій

Загалом, приміщення можна використовувати під магазини, частину здавати під офіси.

Також близько мільйона доларів коштує туристично-розважальний комплекс у селі Снітівка у Летичівському районі. Мова йде про колишню базу відпочинку площею 7 гектарів.


Вигляд комплексу зверху 

Зараз це три житлові корпуси загальною площею 1800 квадратних метрів, які включають вісім апартаментів побудованих за литовським проєктом, а також офісний корпус площею 700 квадратних метрів. Також на території є конюшня, стадіон, корпус клубного типу, SPA-зони, в тому числі сауна та 12-метровий басейн, конференц-зала на 120 місць.

Ось такі пропозиції зараз є на ринку Хмельниччини.

Крім того, нагадаємо, що оголошення можна подавати до газети “Є” за посиланням.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую