ye-logo.v1.2

Запеклі торги за нерухомість в кінотеатрі імені Шевченка: вартість оренди зросла майже в 10 разів

Економіка 4986
Визначилися нові орендатори приміщень в кінотеатрі імені Шевченка
Визначилися нові орендатори приміщень в кінотеатрі імені Шевченка. Фото: prozorro.sale

В результаті аукціону визначилися нові орендатори для трьох приміщень.

Відбулися аукціони щодо оренди приміщень, розташованих у будівлі кінотеатру імені Тараса Шевченка на вулиці Проскурівській, 40. В результаті торгів вартість оренди зрослав від чотирьох до десяти разів.

Про це повідомляється на сайті “Прозорро.Продажі”.

Найбільш запеклі торги відбулися за приміщення на першому поверсі кінотеатру площею 23,6 квадратних метра. Доступ до приміщення здійснюється через окремий вхід з лівого боку будівлі. Стартова ціна оренди була 2565 гривень. До 2020 року в цьому приміщенні була кав’ярня.

В аукціоні взяли участь шість підприємців. В результаті торгів перемогу отримала Захаренко Олена Олександрівна, яка запропонувала сплачувати в місяць 22101 гривень оренди.

Також Олена Захаренко виграла торги на приміщення площею 40 квадратних метрів, в якому до 2020 року знаходився магазин виставки-продажу сувенірів та сувенірної продукції місцевого виробника. Стартова ціна місячної оренди була 4349 гривень. В результаті торгів, в яких брали участь чотири учасники, вартість оренди зросла до 22002 гривень.

Крім того, відбувся аукціон щодо оренди приміщення на другому поверсі кінотеатру, яке складається з кімнати площею 25,7 квадратних метрів та площі загального користування 8,2 квадратних метра. Стартова ціна місячної оренди була 3689 гривень. До 2012 року у цьому приміщенні знаходився офіс Всеукраїнського об’єднання ветеранів війни і праці.

В аукціоні взяли участь п’ять підприємців. Найвищу ціну запропонував ФОП Войтович Олександр Ілліч, який за місяць оренди приміщення має сплачувати 12011 гривень.

Також варто зазначити, що аукціони стосовно ще двох приміщень не відбулися.

Нагадаємо, що всі майбутні орендарі мають забезпечувати збереження переданої в оренду пам’ятки об’єкта культурної спадщини та умови охоронного договору.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую