ye-logo.v1.2

У Хмельницькому хочуть продати дві комунальні земельні ділянки

Економіка 3487
За продаж земельних ділянок мають проголосувати депутати міськради
За продаж земельних ділянок мають проголосувати депутати міськради. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Це може поповнити міський бюджет на понад пів мільйона гривень.

На одній з найближчих сесій Хмельницької міськради депутати голосуватимуть за продаж двох земельних ділянок, які поки що перебувають у комунальній власності. Вони розташовані на Львівському шосе, 14/1А та на вулиці Зарічанській, 8/5. Їх загальна вартість становить 593 тисячі 579 гривень (тут і далі без врахування податку на додану вартість — авт.). Про це свідчить нещодавно опублікований проєкт рішення міськради.

Перша ділянка розташована на Львівському шосе, 14/1А. Її площа становить 1 тисячу 213 метрів квадратних. Цю землю заплановано продати Трочинській Оксані Леонідівні для обслуговування складського приміщення. Як наслідок, міський бюджет отримає 509 тисяч 567 гривень. Наразі Оксана Трочинська орендує цю ділянку.

Інша ділянка розташована на вулиці Зарічанській, 8/5 й має меншу площу — 106 метрів квадратних. Придбати її має Одолінський Сергій Сергійович, який працює завідувачем детоксикаційного відділення Хмельницької обласної лікарні. Ціль такого придбання — обслуговування лікувально-діагностичного й торгового центру. Від продажу цієї землі Хмельницький отримає 84 тисячі 12 гривень. Наразі Сергій Одолінський орендує цю ділянку.

Читайте також: Запеклі торги за нерухомість в кінотеатрі імені Шевченка: вартість оренди зросла майже в 10 разів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую