ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Ціна зросла втричі: у Хмельницькому відбулися другі торги за приміщення та літній майданчик в центрі міста

Економіка 5945
Вартість оренди приміщень зросла втричі
Вартість оренди приміщень зросла втричі. Фото: prozorro.sale

Під час перших торгів вартість оренди зросла вчетверо.

У Хмельницькому відбувся вже другий аукціон за право оренди приміщення літнього майданчика в центрі міста на вулиці Героїв Майдану. У результаті торгів вартість оренди може зрости втричі. Про це стало відомо з сайту “Прозорро. Продажі”.

Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова намагається здати в оренду приміщення площею 198,9 квадратних метра та літнього майданчика площею 34,1 квадратних метра. Приміщення можна використовувати як заклад харчування, їдальні, буфети, кафе, але такі, що не здійснюють продаж товарів підакцизної групи.

Ці приміщення планували здати в оренду ще взимку. Тоді стартова ціна за місяць оренди складала 10 тисяч 992 гривні. В торгах взяли участь три компанії. В результаті аукціону, який відбувся ще до початку повномасштабного вторгнення рф на територію України, ціна за оренду зросла до 40 тисяч гривень на місць. Однак, війна внесла корективи і в березні учасники відмовилися підписувати угоду на таких умовах.

У результаті, перед початком нового аукціону, стартову ціну місячної оренди знизили вдвічі - до 5496 гривень. Однак, нові торги також були запеклі. По закінченні аукціону вартість оренди приміщень зросла у понад три рази і склала 17 тисяч 113 гривень. Переможцем стало ТОВ “Магазин “Сонячний”, який належить Сергію та Олені Пенкалям.

Нерухомість передають в оренду на п’ять років.

Тепер переможець має підписати протокол, внести оплату та укласти договір.

Раніше “Сайт “Є” писав, що комунальне підприємство “Парки і сквери міста Хмельницького” провело три аукціони щодо надання права на розміщення тимчасових споруд в парку імені Михайла Чекмана. В результаті торгів вартість місячної оренди зросла від 6-ти до 30-ти разів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую