ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Майже мільйон гривень заплатять за будівлю російського банку на Хмельниччині

Економіка 1479
Будівлю продали майже за мільйон гривень
Будівлю продали майже за мільйон гривень. Фото: prozorro.sale

У Дунаївцях, як і в Славуті, продали будівлю "Промінвестбанку".

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб провів аукціон з продажу будівлі колишнього “Промінвестбанку” в Дунаївцях. За результатами аукціону вартість нерухомості склала 901,5 тисячі гривень. Про це йдеться на сайті “Прозорро. Продажі”.

Мова йде про продаж будівлі загальною площею 153,8 квадратних метра, що розташоване за адресою: місто Дунаївці, вулиця Красінських, будинок 13/3. Нерухомість продається з меблями та кондиціонером.

Серед умов продажу були такі, що потенційним покупцем не могла бути російська федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, у тому числі громадяни російської федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах.

Обмеження також стосувалися і юридичних осіб, в яких частка власників, пов’язаних з рф становить 10 відсотків або більше. Стартова ціна нерухомості була 737 тисяч гривень.

У аукціоні взяли участь дві компанії. Київське ТОВ “Електронні торгівельні технології” хотіли викупити будівлю за стартову ціну, а місцеве ТОВ “Агро-хімічна компанія “Золоті ворота” запропонувало заплатити за будівлю 901,5 тисячі гривень.

Директором та засновницею фірми-переможця є Валентина Корабльова.

Нагадаємо, що ліквідацію ПАТ «Акціонерний Комерційний Промислово-інвестиційний банк» розпочато 25 лютого 2022 року, після рішення Національного банку України про відкликання ліцензії. Рішення було прийнято після повномасштабного вторгнення рф на територію України і пов’язане з тим, що банк належав структурам, які контролювалися державою-агресором.

Минулого тижня “Сайт “Є” писав, що будівлю банку у Славуті продали майже за 6 мільйонів гривень.

Також на продаж виставили й будівлю банку у Хмельницькому, але на відміну від Славути та Дунаївців, аукціон щодо продажу того майна не відбувся через брак учасників. Зараз розпочата нова процедура.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую