ye-logo.v1.2

Новостворена фірма хоче придбати держпідприємство, якому належить маєток в центрі Хмельницького

Економіка 4183
Підприємство має у власності особняк
Підприємство має у власності особняк. Фото: prozorro.sale

На аукціон прийшов лише один учасник.

Сьогодні, 11 жовтня, відбувся аукціон з продажу єдиного майнового комплексу державного підприємства "Подільський експертно-технічний центр Держпраці". Переможцем стала новостворення фірма з Вінниці, яка готова заплатити 8,5 мільйона гривень. Про це йдеться на сайті “Прозорро. Продажі”.

Раніше “Сайт “Є” писав, що "Подільський експертно-технічний центр Держпраці" є діючим підприємством, яке проводить експертизу стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб’єктів господарювання під час виконання робіт підвищеної небезпеки, експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. Також виконує огляд, випробування та технічне діагностування машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки; паспортизацію; навчання і перевірку знань з питань охорони праці посадових осіб та спеціалістів підприємств; навчання з електробезпеки; спеціальну підготовка водіїв з перевезення небезпечних вантажів тощо.

На підприємстві працює 30 осіб.

До цього року держпідприємство було прибутковим. Дохід за минулий рік склав 7,6 мільйона гривень, за перше півріччя цього року - мільйона гривень. Але цього року підприємство має збиток у 800 тисяч гривень. За три останні роки середньомісячна зарплата на підприємстві впала з 21 тисячі гривень на місяць до 13 тисяч гривень.

На балансі підприємства перебувають дві будівлі. Зокрема, особняк 19-го сторіччя, який є пам’яткою культурної спадщини та розташований за адресою: вулиця Івана Франка, 2. Площа будівлі 283 квадратних метра.
Також підприємство має у власності будівлю на вулиці Сіцінського у Хмельницькому. Ще у власності автомобіль Dacia Logan 2008 року випуску.

Стартова ціна підприємства була 7,96 мільйона гривень. На торги прийшов лише один участник - ТОВ “Подільська техбезпека”.

Це новостворена фірма, яка була зареєстрована після оголошення аукціону на продаж підприємства. Директором та засновником є Володимир Красніцький.

За даними ЗМІ, Володимир Красніцький раніше був офіційно зареєстрованим помічником-консультантом народного депутата України Григорія Заболотного. Був він директором НВЦ «Соя» НААН - це регіональний підрозділ державної бюджетної установи Національної академії аграрних наук.

Також Красніцький за даними порталу YouControl Красніцький був засновником декількох фірм. Зокрема, ТОВ “Юридично-земельний Альянс”, яке зараз записано на його родичів. Також він є серед бенефіціарів агропідприємства “Строїнецькі сади” та ТОВ “Фірма “Норд-Пак-Плюс”, яке не лише виготовляло продукцію з картону, але й виступало забудовником у Вінниці.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую