ye-logo.v1.2

На ярмарку гречка і риба пішли «на ура»

Економіка 2911
Фото: Автор: Колотило Т.Р. асистент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб ВДНЗ БДМУ , співавтори: Матяшок А.А., Птиць О.В.

Сільськогосподарський ярмарок, що відбувся 20 серпня на Прибузькій у рамках святкування Дня Незалежності, мимоволі нагадав часи, коли майже все було дефіцит і за ним потрібно було вистояти чималу чергу

Біля вантажівки з написом ТОВ «Святень» покупці вишикувалися на кільканадцять метрів: тут продають гречку по 15 гривень. Одні сперечаються, щодо хто за ким стояв, а інші – напоумляють продавців, щоб не давали в одні руки більш ніж півтора-два кілограми, бо «не вистачить тим, хто в кінці черги». Біля наметів з осіннім провіантом: городиною та фруктами, а також медом-квітами-ковбасами теж був натовп, але кожен мирно купував, розпитував, обмацував товар. М'ясо брати не поспішали, бо «хто його знає, чи воно нормальне: літня спека і пил таки зробили свою справу». Жива риба того дня, як і гречка, теж була дефіцитом – довжелезна черга не зменшувалася – одні задоволені покупкою відходили, інші підходили. Але усім, хто стояв, було весело – трохи далі, біля Ярмолинецького намету, публіку розважали козаки з козачками та козачатами. Співали, танцювали, розповідали гуморески, а ті, хто вже наярмаркувався, охоче віддавали їм дріб’язок, який ще не встигли розтринькати. Покупці в чергах зазначають, що вже почали звикати до таких ярмарків, хоча ціни не дуже й відрізняються від ринкових. І справді, мед продають за ті ж шістдесят гривень за літру, що й щодня на ринку, помідори по 3,50 і так більшість провіанту. По-справжньому тішаться лише дачники-городники, адже розсаду сортових яблунь чи трояндові кущі різних сортів придбати на ринках Хмельницького можна не щодня.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую