ye-logo.v1.2

Десятки мільйонів на ремонт доріг у Шепетівці: які вулиці відремонтують

Економіка 1472
У Шепетівці відремонтують три вулиці
У Шепетівці відремонтують три вулиці. Фото: shepetivka.com.ua

Тендери оголосили вдруге, а загальна сума коштів зменшилась.

Управління житлово-комунального господарства Шепетівської міської ради у червні оголосило три тендери на проведення ремонту доріг на території міста. Загальна очікувана вартість робіт 27,65 мільйонів гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Зокрема, планують зробити поточний середній ремонт проїзної частини та тротуару по улиці Січових Стрільців від перехрестя з провулком Гоголя до перехрестя з вулицею Гоголя. Очікувана вартість робіт 11,1 мільйона гривень.

Ще майже 11 мільйонів гривень планують витратити на ремонт проїзної частини та тротуару вулиці Горбатюка від перехрестя з проспектом Миру до перехрестя з провулком Короленка. Крім того, понад 5,5 мільйонів гривень очікувана вартість ремонту провулку Гоголя від перехрестя з вулицею Січових Стрільців до перехрестя з вулицею Горького.

Цікаво, що у травні Управління вже оголошувало торги на проведення цих ремонтів, але тендери не завершили у зв’язку зі “зі скороченням видатків на здійснення закупівлі товарів,робіт і послуг”. І дійсно загальна сума очікуваної вартості по трьом закупівлям зменшилась майже на мільйон гривень.

У 2023 році Управління житлово-комунального господарства Шепетівської міської ради вже уклало договорів на проведення ремонту доріг та тротуарів на суму 18,6 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що минулого року у Шепетівці на ремонт доріг провели тендерів на суму блищько 50 мільйонів гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую