Гаряча тема:
- Війна
Держгеонадра виставили на продаж спецдозвіл на видобуток гіпсу в родовищі на березі Збруча за 5 мільйонів гривень
Поряд розташоване діюче родовище, яке розробляється з 90-х років ХХ століття.
Державна служба геології та надр України оголосила торги з продажу спеціального дозволу на користування покладами гіпсу на території Хмельницької області. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.
Мова йде про отримання спеціального дозволу на видобування корисних копалин у Кудринецькому ІІ родовищі, яке раніше не розроблялось.
Поклади корисних копалин розташовані в трьох кілометрах від села Кудринці в Кам'янець-Подільському районі, на лівобережному схилі ріки Збруч. Від Кам'янця-Подільського родовище на відстані 35 кілометрів.
Це родовище розташоване поряд з діючим Кудринецьким І родовищем гіпсу, яке розробляється Кам'янець-Подільським акціонерним товариством «Гіпсовик».
Мапа розташування родовища. Фото: prozorro.sale
В технічній документації повідомляють, що забезпеченість родовища запасами складає понад 28,6 років за річної продуктивності кар'єру з видобутку корисної копалини в обсязі 66,79 тисячі тонн.
Спецдозвіл на видобування корисних копалин планують надати на 20 років. Стартова ціна вартості спецдозволу 5 мільйонів 322 тисячі гривень. Гарантійний внесок складає один мільйон 64 тисячі гривень.
Проведення торгів заплановане на 16 січня.
Нагадаємо, що Державна служба геології та надр України провело два аукціони з продажу спеціальних дозволів на користування покладами суглинок на території Хмельницької області.
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: