ye-logo.v1.2
25 Серпня, 2019

На що зростуть ціни з травня

Ангеліна Мовчан Економіка 2662
Фото: analitika.zem.ru

Що, за інформацією різних інтернет-джерел найближчим часом подорожчає, а що стане дешевше.

Пенсії

З 1 травня в Україні підвищуються пенсії майже для 13 мільйонів пенсіонеріd, повідомляють Фінанси. Раніше в Кабміні заявили, що розмір доплат буде залежати від пенсійного стажу. Сума буде коливатися від 30 до 100 грн. «У травні всі пенсіонери отримають підвищений розмір пенсії. Для пенсіонерів, які мають повний пенсійний стаж – для чоловіків 25, для жінок 20 років – мінімальне підвищення пенсії зараз для них складе 100 гривень. Які не мають повного стажу мінімальне підвищення – 50 гривень», – зазначав міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

Туреччина для Українців стала дешевшою на 30 доларів
Туреччина скасувала візовий режим з Україною. Тепер відпочивати без візи наші громадяни зможуть до 30 днів. Про це повідомив міністр закордонних справ Костянтин Грищенко.

Високий тиск – низька ціна
Ще одна приємна новина стосується гіпертоніків. Міністерством охорони здоров'я з 1 червня обмежується вартість ліків, які застосовуються для лікування гіпертонії. Українські виробники зобов'язуються не підвищувати ціни.

Світло: не яскравіше, але дорожче
З 1 травня в країні виростуть тарифи на електроенергію. В середньому подорожчання відбудеться на 15%. Відповідний указ вже підготовлений чиновниками.

Міжміські автобуси подорожчають
Неприємна новина для тих, хто любить подорожувати по Україні - вже влітку можуть зрости тарифи на міжміські автобусні поїздки. Причина в тому, що перевізникам заборонили використовувати мікроавтобуси, які раніше були вантажними, розповідають Фінанси. Природно, переоснащення автопарку буде оплачувати споживач: розмитнення пасажирських автобусів на 50% дорожче, ніж вантажних.

«Укртелеком» підвищує тарифи
Чергове підвищення тарифів чекає тих, хто любить поговорити по телефону. «Укртелеком» планує підняти вартість розмов по місцевому телефону на 10%. Свою пропозицію він уже передав у відповідне відомство, а значить зростання тарифів нам не уникнути.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую