ye-logo.v1.2
29 Травня, 2020

"Київстар" та "МТС" погрожують закрити свій бізнес

Економіка 2541 1
Мобільні оператори запевняють, що не переживуть зниження тарифів
Мобільні оператори запевняють, що не переживуть зниження тарифів

Мобільні оператори не зможуть залишитися на плаву після мільярдних штрафів

Якщо Антимонопольний комітет України оштрафує операторів мобільного зв'язку "Київстар" і "МТС-Україна" на 10% від їх річного обсягу, то компаніям просто доведеться закрити свій бізнес. Про це заявив директор з корпоративного керування й контролю "МТС Україна" Олег Проживальський.
"І інвестицій в Україну, в такому випадку, ніхто більше не приведе", - зазначає менеджер.
Нагадаємо, АМКУ рекомендував компаніям "Київстар" і "МТС Україна" знизити тарифи на мобільний зв'язок протягом 15 днів до економічно обґрунтованого рівня. Якщо це станеться, двом найбільшим мобільним операторам України доведеться виплатити величезні суми грошей: "Київстару" - 1,3 млрд грн, а МТС – 910 млн грн - пише tsn.ua
Як відомо, компанія "МТС-Україна" збирається  підняти вартість дзвінків всередині мережі та абонентам інших операторів в популярних тарифах на 20-50%. Також, в березні "Київстар" і "Астеліт" збільшили на 20-30% вартість SMS та MMS-повідомлень. "Київстар" також почав вводити щоденну абонплату в ряді тарифних планів. 

 

 

Коментарі:

Денис Костріца 17.06.2012 22:23

Це називається - налякали їжачка оголеною ... Хіба замало в Україні операторів? Якщо з ринка підуть Київ та МТС, то заробить Лайф та Інтертелеком.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую