ye-logo.v1.2

Доходи легального бізнесу Хмельниччини цьогоріч зросли на 300 мільйонів гривень

Економіка 1719

Про це свідчать подані підприємницьким активом регіону декларації з податку на прибуток підприємств за перше півріччя нинішнього року.

 У загальному заліку за шість місяців 2012 року сукупні доходи підприємств Хмельниччини становлять 12 мільярдів й 527 мільйонів гривень, проти 12 мільярдів й 222 мільйонів у аналогічному періоді минулого року. Загалом з початку року до державної скарбниці бізнес краю спрямував 237 мільйонів гривень з податку на прибуток, що на 16 мільйонів більше ніж у 2011 році.

„На підвищення доходів підприємницької спільноти краю суттєво вплинуло запроваджене Податковим кодексом України поетапне зменшення ставки податку з 25 до 21 відсотка. Відтак за „ефектом Лаффера” зниження рівня фіскального навантаження призвело до збільшення зборів до казни за рахунок стимулювання інвестиційної активності та створення нових робочих місць”, – так коментує ситуацію голова ДПС у Хмельницькій області Ігор Сінгаєвський.

Аналіз цьогорічної звітності з податку на прибуток засвідчив, що завдяки законодавчим новаціям та покращенню податкового супроводу й сервісного обслуговування бізнесу в регіоні значно поменшало й число збиткових підприємств, – якщо у першій чверті 2012 року їх налічувалось 117, то наразі їх кількість зменшилась майже вдвічі та становить 63 підприємства. Як наслідок, збитки бізнес-активу регіону зменшились на 190 мільйонів гривень.

Найбільш вагомий прогрес у виконанні свого конституційного обов’язку – збільшенні добровільної та повної сплати податків здійснили такі компанії регіону, як публічне акціонерне товариство „Подільський цементний завод”, ПАТ „Славутський солодовий завод”, товариство з обмеженою відповідальністю "Суффле агро Україна” та ДП ПАТ „Оболонь Красилівське”.

„Сподіваюсь, що приклад флагманів економічного розвитку області стане своєрідним податковим маяком для інших підприємств Хмельниччини у справі сумлінного виконання своїх обов’язків перед державою, що у свою чергу забезпечить ритмічне й системне наповнення державної скарбниці. Адже наразі темпи збору платежів до державного бюджету йдуть у крок із зростанням економічних показників. Такі процеси ще раз на практиці засвідчують незворотність відходу від фіскальних методів наповнення казни до вмілого податкового менеджменту та стимулювання розвитку бізнес”, – підсумовує головний податківець області.

Прес-служба ДПС у Хмельницькій області 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую