ye-logo.v1.2
5 Серпня, 2020

Що назбирали у бюджет?

Економіка 1679
Фото: http://finance.obozrevatel.com

З початку року бізнес Хмельниччини спрямував до бюджету 2 мільярди 270 мільйонів гривень.

Порівняно з результатами десяти місяців 2011 року цьогорічний показник надходжень до зведеного бюджету збільшився на 330 мільйонів гривень. Про це повідомили у Державній податковій службі у Хмельницькій області.

До державної скарбниці податківці Хмельниччини мобілізували майже 900 мільйонів гривень податків, понадпланові надходження сягнули 70 мільйонів, завдання Міністерства фінансів України виконані на 108 відсотків. Минулорічні показники перевершені на 110 мільйонів гривень.

До місцевих бюджетів регіону бізнес-спільнота краю сплатила 1 мільярд й 376 мільйонів гривень, що на 220 мільйонів гривень перевищує минулорічні досягнення.

У структурі загального фонду державного бюджету у січні-жовтні 2012 року забезпечено виконання доведених показників Мінфіну з податків на прибуток та додану вартість, надходження з яких склали 258 мільйонів та півмільярда гривень відповідно. Завдання Мінфіну з податку на прибуток перевиконані на 27 відсотків, порівняно з минулим роком збір зріс майже на 30 мільйонів гривень. З податку на додану вартість приріст надходжень склав 70 мільйонів гривень.

Левову частку зборів до місцевих бюджетів традиційно становить податок на доходи фізичних осіб та плата за землю. Цьогоріч підприємницький актив краю вже сплатив до казни понад мільярд гривень податку на доходи фізичних осіб, що на 110 мільйонів більше ніж упродовж десяти місяців 2011 року. З плати ж за землю регіональні скарбниці отримали майже 170 мільйонів гривень, що на 34 мільйони більше за минулорічні результати.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую