ye-logo.v1.2 food_01food_02food_03food_04food_05food_06food_07food_08food_09food_10food_11food_12food_13food_14food_15food_19food_17food_18food_19food_user-recipefood_20warningstar
4 Грудня, 2020

Щоб відмити руки після молодої картоплі та соку ягід

12 Липня 2020 р. Світлана ЯСЬКОВА Гурман 1574
Відмити руки після чищення молодої картоплі не важко, якщо знати один із цих перевірених методів.
Відмити руки після чищення молодої картоплі не важко, якщо знати один із цих перевірених методів. Фото: images.glavred.info

Досвідчені господині знають безліч поширених методів, які допоможуть позбутися глибоких забруднень і вибілять шкіру та нігті.

Простим засобом для вибілювання рук, якщо на них залишилися сліди після молодої картоплі або прополювання бур’янів, є яблучна шкірка. Щоб позбутися забруднень, потрібно ретельно їх потерти нею.

Картопляна маска допомагає видалити бруд, який сильно в’ївся. Проте для цього рекомендується використовувати «стару» картоплю. Її слід спочатку відварити, а потім перетерти на пюре з додаванням невеликої кількості молока. Руки змастити отриманою масою, залишити на 40 хвилин і надіти рукавички. Повторювати процедуру для якісного результату рекомендується через день.

Сік лимона і лимонна кислота в порошку також мають сильну вибілювальну дію. Використовувати засіб рекомендується дозовано або розчиняти його у воді, щоб не нашкодити ніжній шкірі.

Вибілити руки від картоплі, ягід або наслідків городніх робіт можна також за допомогою розчину з дитячого мила. Для цього його необхідно взяти 50 г, розкришити і змішати з 500 мл води. Суміш ретельно перемішати до утворення густої піни. Потім додати 2 пігулки гідропериту, який володіє сильним абсорбуючим ефектом і прискорить процес очищення. На шкіру рук необхідно нанести суміш на 20 хвилин, після цього змити й зволожити руки за допомогою крему або лосьйону.

Не менш ефективним засобом для вибілювання рук і нігтів є нашатирний спирт. Він, до того ж, володіє знезаражувальними властивостями і допоможе продезінфікувати руки після робіт в саду або на городі, особливо, якщо на руках є тріщини й подряпини.

Якщо на руках залишилися плями після чищення молодої картоплі, землі чи соку ягід, спробуйте змастити руки вазеліном або гліцерином. Олійна основа «підніме» забруднення на поверхню, і надалі проблем з очищенням рук не виникне.

порадник, очищаємо руки, вибілюємо руки, як відмити руки після молодої картоплі, очищаємо руки після молодої картоплі, корисні поради, молода картопля, відмити руки від ягід, сік ягід

Коментарі:

  Так  Ні, дякую