clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Маловідоме Поділля — на сторінках краєзнавчого збірника

Фото: автора

Краєзнавці презентували видання про історію Хмельниччини.

Хмельницькі краєзнавці видали свій перший збірник із започаткованої серії “Хмельницькі краєзнавчі студії”. До нього увійшли нові статті міських науковців і краєзнавців, присвячені маловідомим широкому загалу сторінкам історії міста та Поділля.
“Поки що книжка невелика за обсягом. Ми вирішили щоквартально, а можливо, і до ювілеїв членів організації видавати такі збірники. У своїй роботі маємо ще багато планів. По-перше, створити при обласній раді редакційну колегію, яка б займалась краєзнавчою роботою, по-друге, написати історію міст і сіл Хмельниччини (усього півтори тисячі населених пунктів), по-третє, розповісти про видатні постаті краю”, - розповідає голова Хмельницької міської Національної спілки краєзнавців України Лев Баженов.
Науково-краєзнавчий збірник “Хмельницькі краєзнавчі студії” вийшов друком вперше, але краєзнавці сподіваються на продовження серії.
“Матеріали, опубліковані у збірнику, більше присвячені Поділлю періоду ХІХ — початку ХХ століття. Досить актуальна тема — міське самоврядування, палацово-паркові комплекси, церковне життя мешканців Поділля. Збірка буде цікавою школярам, студентам, краєзнавцям та усім, хто небайдужий до історії рідного краю, міста і Батьківщини”, - каже член національної спілки краєзнавців України Наталія Стрельбіцька.
За її словами, це досить серйозне і потужне наукове видання, матеріали якого написані на основі роботи з архівами.
Поки що надруковано всього 50 примірників збірника, але краєзнавці сподіваються, що він матиме продовження. Збірник планують надіслати у всі бібліотеки Хмельницького та області. Примірники будуть в обласному краєзнавчому музеї та в історико-культурних заповідниках “Самчики” та “Меджибіж”.

в

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 23.10.2017
купівля
продаж
Міжбанк
$
26.55
26.57
31.3
31.32
0.46
0.46

Гарячі лінії

> <

Архів новин

<<Жовтень 2017>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31