ye-logo.v1.2
24 Листопада, 2020

До Дня міста хмельничанам покажуть виставку фотографій подій на Майдані

Історія 2167
Експозиція з цих знімків стане продовженням фотовиставки  “Людський фактор”
Експозиція з цих знімків стане продовженням фотовиставки “Людський фактор”. Фото: з архіву

До створення експозиції може долучитися кожен охочий.

У Хмельницькому організовують фотовиставку подій революції Гідності. Мешканцям обласного центру прямо на вулиці презентуватимуть світлини, зроблені під час місцевого Майдану. Виставку планують відкрити напередодні Дня міста, який відзначатимуть 26-27 вересня, сформувати експозицію зможе кожен охочий.

“Ми вирішили нагадати про події, які не пройшли безслідно і у Хмельницькому. Свої знімки можуть надіслати усі охочі очевидці подій на Майдані у Хмельницькому, а не лише професійні фотографи. З найкращих світлин і сформують виставку, яка матиме формат вуличної”, - говорить піар-менеджер медіа-корпорації “Є” Інна Малішевська.

Експозиція з цих знімків стане продовженням фотовиставки “Людський фактор”, яку у квітні-травні презентували на вулицях міста. Тоді хмельничани могли подивитися 177 фото до річниці революції Гідності.

Якщо ви стали свідком подій зими 2013-2014 років, які вже увійшли в історію, надсилайте свої фото на електронну скриньку novak@ye.ua до 15 вересня 2015 року. Найкращі світлини будуть відібрані та надруковані для проведення вуличної фотовиставки. Щоб отримати детальнішу інформацію, слідкуйте за оновленнями газети “Є”.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую