ye-logo.v1.2
25 Січня, 2020

Цей день в історії Хмельниччини: 28 липня

Юна МІТРАШКО Історія 982
Що про цей день розповідали сторінки газет
Що про цей день розповідали сторінки газет. Фото: deliciously.org

Історія Хмельниччини на сторінках газет

28 липня 1915 року вінницький часопис «Юго-западный край» повідомляв про наслідки моторошного вбивства поблизу Шепетівки. В повідомленні видання йшлося: «Поблизу станції Шепетівка південно-західних залізниць випадково розкрито жахливий злочин. Жандарм звернув увагу на собак, що билися через якийсь видобутку. Підійшовши ближче, він побачив, що з розритої собаками горбка стирчать людські ноги без чобіт, обгризені собаками. Горбок розрили і знайшли труп. Селяни впізнали вбитого».

28 липня, 1960 року місцева газета «Шлях Жовтня» повідомляла про пункт прийому металобрухту, в той час справа закупівлі брухту вважали незвичною новацією. Подібні пункти працювали не скрізь і їх поява була подією для місцевих. У повідомленні видання йшлося: «Упродовж січня-червня працівники спеціалізованого відкритого майданчика з приймання металолому заготовили у населення, підприємств і установ 3600 тонн непотрібного залізяччя, завантажили ним вагони і відправили на переробку».

28 липня 2009 року газета «Всім» повідомляла про те що на Хмельниччині встановили пам'ятник Георгію Кирпі. У повідомленні видання йшлось: «Тепер на майдані у селі Клубівка Ізяславського району поруч із спорудженою Георгієм Кирпою лікарнею стоїть його пам'ятник. Ініціаторами цього стали земляки колишнього міністра транспорту та зв'язку України. У відкритті пам'ятника взяли участь керівники всіх залізниць в Україні. Приїхало чимало гостей з-за кордону: посли Чехії, Ізраєлю, Польщі. Також були присутні родичі Георгія Кирпи».

28 липня 2011 року сайт «Є» повідомляв про те що у Хмельницький з'їхались майбутні сомельє зі всієї України. В повідомлені йшлось: «Незалежний винний експерт Віталій Ковач проводить у Хмельницькому «Школу сомельє». Охочих «знати толк» у вирощенні сировини, виготовленні та культурі споживання вин чимало, але дипломованими по закінченні школи стануть не всі. Для того, щоб дійсно стати професіоналом «винних справ» потрібно досконало знати сотні сортів винограду, їхні характеристики та особливості».

28 липня 2014 року місцеві газети повідомляли що у Хмельницькому швидкубери встановили п'ять національних рекордів. Міжнародний турнір Podolian Open 2014, який відбувся у Хмельницькому, об'єднав 38 швидкуберів з різних куточків України, а також з Білорусії - Бреста та з Вірменії. Вік від 9 до 33 років, проте усі змагаються на рівних. На турнірі були встановлені нові національні рекорди: Іван Винник за 6,68 секунди склав кубик 3*3*3 (20 результат у Світі) та за 31,9 секунди — кубик 4*4*4. Окрім того, за одну хвилину та п'ять секунд Олексій Лукін розібрався із головоломкою Мегамінкс, а Андрій Веденьов — за сім секунд із головоломкою Ск'юб.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую