ye-logo.v1.2

Десятирічний чемпіон Європи

Культура 1282

У доробку п’ятикласника Деражнянської школи №2 Максима Гнатюка – п’ятнадцять різних медалей та шістнадцять грамот

Те, що кожна дитина – талановита, ні в кого не викликає сумніву. Як і те, що усі наші таланти – родом з дитинства. Однак, лише ті вносять свій талант у доросле життя, хто не боїться працювати, розвивати талант. Про таких дітей Хмельниччини, які, окрім свого прямого обов’язку – навчання – працюють над собою, займаються в різноманітних секціях та гуртках й досягають високих результатів у різних сферах, ми й розповідатимемо у своїй новій рубриці.
Директори деражнянських шкіл переконані: якщо не всі, то переважна більшість їхніх учнів талановиті. Принаймні, майже в кожній школі знайшлися діти, які танцюють, співають, грають на музичних інструментах, перемагають на олімпіадах. Однак, лише школа №2 може похвалитися чемпіоном Європи з військового спортивного бойового єдиноборства – десятирічний Максим Гнатюк здобув цього року цей титул.

Вільна боротьба, рукопашний бій, танці та живопис
У Максимка Гнатюка захоплень – хоч відбавляй. Й виділити, що йому подобається найбільше, хлопчик не може. «Мені цікаво все, - зізнається Максим. – І жодна справа не заважає іншій. Спорт подобається, бо дає силу, впевненість у собі. Танцювати теж люблю, особливо сучасні танці. Подобається також малювати. Моя бабуся працює в будинку дитячої творчості, у нас у школі веде гуртки. Вона робить дуже гарні ікебани, а я їй допомагаю. Наші спільні з бабусею роботи та мої малюнки виставлялися на різних виставках».
Про свої уподобання Максимко розповідає охоче. І не вірить, що на щось може не вистачити часу. «Той, хто скаржиться на нестачу часу, мабуть, не вміє його правильно розподілити», - вважає хлопець. Зранку він займається у школі. Після уроків – обід і заняття у спортивній школі (тут вихідних немає, тренуватися потрібно щодня). «Після тренування я готую уроки на завтра, якщо залишається час – гуляю з друзями, - розповідає про свій розпорядок дня Максим. – А ввечері ще й встигаю у комп’ютерні ігри погратися й телевізор подивитися». До такого режиму Максимко звик, адже спортом займається з семи років. У секцію вільної боротьби його привів двоюрідний брат Роман, який теж має не одну нагороду всеукраїнського та європейського рівня. А працювати, не витрачаючи на дурниці дорогоцінний час, навчився, передусім, у своїх батьків та бабусі.
Стільки перемог, як у десятирічного Максимка, має далеко не кожен дорослий. Нехай, ці перемоги тільки спортивні, однак, навчившись перемагати у спорті, хлопець намагається бути першим у всьому. Титулованість та завантаженість не заважає хлопцю добре вчитися. «У гімназійному класі, де я навчаюся, погано вчитися не можна, - каже Максимко. – Адже за результатами семестру можуть перевести з гімназійного класу у звичайний». А це вже не лише неприємно, а й соромно, передусім – перед самим собою.Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую