23 Лютого, 2019

Фініш перед стартом

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Культура 949

«Динамо-Хмельницький» завершує підготовку до другого етапу змагань

Четвертого квітня новостворений футбольний клуб, який став правонаступником хмельницького «Поділля», продовжить свої виступи у другій лізі групи «А». І підготовка до стартового матчу проти київського ЦСКА, який пройде, найвірогідніше, у Бородянці Київської області, підходить до завершення. «Динамо-Хмельницький» повертається зі зборів, які проходили в Криму…
У Севастополі команда під керівництвом Володимира Реви провела декілька спарингів. Мабуть, найголовніше, що тренерський штаб зумів донести до футболістів ті тактичні схеми, які будуть використовувати в офіційних іграх. І саме завдяки зміні тактик, «Динамо-Хмельницький» просто познущалося в міжнародному товариському матчі над білоруським ФК «Мінськ».
Матч проти білорусів був рівним лише у перші хвилини, коли хмельничани, граючи за тактичним модулем «4-3-3», в першому таймі забили два голи. Обидва на рахунку потенційного новачка клубу Дітковського. А вже в другій сорокап’ятихвилинці «динамівці», які перебуду-
валися у тактичну схему «4-2-3-1», просто «ро-зірвали» суперника. Забили ще п’ять голів! У воротах ФК «Мінськ» розписалися Колесников, Лемішевський, Слободян та двічі Солонинко. Отож – перемога з рахунком 7:0!
Повернув на «землю» хмельничан лідер першої ліги чемпіонату України - ужгородське «Закарпаття». Вже в першому таймі товариського матчу «Динамо-Хмельницький» пропустило двічі. Однак, це лише товариська гра, яка мала на меті навчити футболістів правильно діяти, а тому трагедії з цих пропущених голів ніхто не робив. Ну, а в другому таймі «Динамо-Хмельницький» діяло набагато ефективніше. У підсумку, забили один гол. Знову відзначився Дітковський. Але дотиснути досвідчене «Закарпаття» не змогли. Натомість, заробили ще й пенальті. Отож, матч завершився перемогою ужгородців з рахунком 3:1.
Ще одним спаринг-партнером «динамівців» став ще один лідер першої ліги – ПФК «Севастополь». Саме гра хмельничан із тактикою, мабуть, і призвела до того, що ПФК «Севастополь» перемогло – 2:0. Адже до 77 хвилини матчу рахунок був 0:0. Але ж і тренери «Динамо-Хмельницький» почали «гратися» зі схемами та складом, починаючи з другого тайму. Однак, і ця поразка показала тренерському штабу ті недоліки, яких не потрібно допускати в чемпіонаті. Головне, що Володимир Рева, мабуть, вже визначився з тими футболістами, які в другому колі намагатимуться підняти команду з дна турнірної таблиці. Щоправда, особливих сподівань на феєричний виступ команди не слід покладати. Адже часу для підготовки в «Динамо-Хмельницький» фактично не було.
Ну, і наостанок додамо, що в передостанній день зборів хмельницький клуб переміг ПФК «Севастополь-2» з рахунком 3:0. Голи на рахунку Колесникова, Дітковського та Грищука. Ну, а сьогодні, 26 березня, «Динамо» повернеться у Хмельницький…