23 Вересня, 2019

«Новатор» обмежився срібними нагородами

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Культура 986

Хмельницький волейбольний клуб, який за підсумками чемпіонату України в вищій лізі посів друге місце, провів перехідні ігри за право грати в Суперлізі. «Новатор», двічі поступившись у Харкові «Юридичній академії», першого травня в рідних стінах намагався здолати опір дос-відченіших волейболістів. Перемога в першому матчі означала, що й другого травня «Новатор» вдома зіграє проти «Юракадемії», але…
Вже в першій партії стало зрозуміло, що перемогти харків’ян – справа не з легких. «Юракадемія», в складі якої майже всі майстри спорту, тоді, як у «Новатора» – жодного, переконливо здолала хмельничан з рахунком 25:15, витративши на це всього на всього 15 хвилин. Однак у другій партії господарі майданчика показали «зуби» гостям і ледве не перемогли. За рахунку 24:21 на користь «Новатора», хмельничани так і не змогли здобути переможне очко. У підсумку, важка перемога «Юракадемії» з рахунком 32:30. Третя партія у матчі стала заключною в цьому протистоянні. Харків’яни здолали «Новатор» з рахунком 25:17 та зберегли свою «прописку» в Суперлізі. Хмельничани ж, в якості срібного призера вищої ліги, наступного сезону знову гратимуть у другому за рангом волейбольному дивізіоні.