ye-logo.v1.2

У «Ренесансі» виставили картини… скульптора Смірнова

Культура 2273
Фото: Евгеній ДОРОФЄЄВ

Цими днями в Арт-галереї «Ренесанс» відбулося відкриття персональної виставки талановитого та неординарного художника й скульптора, вихідця з Кавказу, Юрія Смирнова – «Дороги життя»

На огляд відвідувачів митець представив понад два десятки робіт. Вони живі та багатогранні, й дуже нагадують образи із життя. Дещо вражає самокритичність автора, яка особливо проявилася в картині «Автопортрет», на якій зображена кумедна мавпочка з пензликами в роті. А роботи «Бідність» і «Чеченський віслюк» ніби розповідають про життя митця на сході Росії. Ще однією особливістю художника є дуже виразні очі в героїв його полотен, які немов заглядають вам у душу. Виставка «Дороги життя» в Арт-галереї «Ренесанс» триватиме ще тиждень. Потім роботи планують виставити на огляд у Музеї історії міста Хмельницького.
Юрія Фірсовича люблять і цінують у Росії та Україні. Він неодноразово брав участь у всесоюзних та республіканських виставках. Будучи ще студентом писав портрети відомих артистів, таких як Висоцький і учасники гурту «Дюна». Оскільки Юрій Смирнов скульптор, то у його творчому доробку і горел’єф, присвячений Василь Андрушку (засновнику Хмельницького університету управління та права), скульптура «Коні» (знаходиться на території ресторану «Колізей») тощо. На даний момент скульптор є учасником конкурсу на створення пам’ятника козацтву в Желізноводську.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую