ye-logo.v1.2
16 Вересня, 2019

Простір для активних людей: у Хмельницькому відкрили БібліоХаб

Наталя ГАРМАТЮК Культура 1365
Обладнали БібліоХаб на місті колишнього підсобного приміщення
Обладнали БібліоХаб на місті колишнього підсобного приміщення. Фото: khm.gov.ua

З'явився він в одній із бібліотек міста.

Учора, 29 вересня, у Хмельницькій центральній міській бібліотеці відкрили БібліоХаб. Як повідомляють у міській раді, це громадський простір, яким безкоштовно зможуть користуватися усі хмельничани. Реалізувати проект вдалося завдяки перемозі у програмі «Бюджет участі».

«Хмельницький багатий на людей, які мають ідеї для розвитку міста. Їм потрібно збиратися разом, але важко знайти в інфраструктурі міста безкоштовне приміщення для роботи невеликої групи людей. Зустрічатися вони можуть у центральній бібліотеці, яка працює і у вихідні дні, знаходиться у центрі міста, де гарна транспортна розв’язка. У читальному залі завжди людно, обладнаний окремий мультимедійний простір з сучасним обладнанням для спільної комфортної роботи», - пишуть на сайті бібліотеки.

За словами директорки Хмельницької ЦБС Тамари Козицької, у сучасній бібліотеці повинен бути такий простір, де люди можуть зібратися, поспілкуватися. Це практика усіх європейських країн. Для того, щоб скористуватися БібліоХабом, слід записатися до бібліотеки.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую