ye-logo.v1.2
12 Грудня, 2019

На посаду директора театру Старицького претендує оперний співак Іван Березовський

Наталя ГАРМАТЮК Культура 3623
Іван Березовський може очолити обласний театр
Іван Березовський може очолити обласний театр. Фото: www.google.com.ua

Коміся розгляне кандидатури пятьох конкурсантів.

Сьогодні, 16 липня, відбулося перше засідання комісії з конкурсного відбору на посаду директора Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького. Як повідомляють в облраді, серед п’яти претендентів, які подали документи на конкурс, є відомий співак, соліст Національної опери України Іван Березовський , родом з Ярмолинець.

Артист прославився завдяки перемозі в телепередачі «Караоке на майдані», згодом закінчив Віденську консерваторію, був учасником шоу «Голос країни». На розгляд конкурсної комісії співак, як і решта претендентів, має представити план розвитку театру на один та п'ять років.

Окрім нього, до участі у конкурсі допустили Галину Шпулак, Євгенію Пивоварову, Ярослава Дмитрика та Андрія Ковальчука. Іншого кандидата, Ігоря Кірєєва, рішенням комісії не допущено до участі у конкурсному доборі у зв’язку із відсутністю у нього стажу роботи у сфері культури.

Хто ж очолить обласний театр стане відомо уже завтра, 17 липня. Наступне засідання комісії відбудеться о 15.00 в Будинку рад у кабінеті 243.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую