ye-logo.v1.2
24 Лютого, 2020

Концерт Сергія Білецького на СК «Поділля» буде безкоштовним

Культура 1733
На концерті Сергія Білецького можна буде почути не лише пісні в його виконанні, а й багатьох інших виконавців - друзів талановитого барда
На концерті Сергія Білецького можна буде почути не лише пісні в його виконанні, а й багатьох інших виконавців - друзів талановитого барда. Фото: з архіву Сергія Білецького

З нагоди ювілею - 35 років творчості - пан Сергій влаштовує концерт "Коли приходять друзі".

Він - поет-пісняр, бард, історик, волонтер, колишній спецназівець, активний учасник Революції Гідності, член міської літературної спілки «Поділля», курінний українського козацтва. Він і гітара - нерозлучні.

Концерт, присвячений 35-річчю творчості Сергія Білецького, відбудеться 16 вересня о 16 годині на стадіоні “Поділля” у Хмельницькому.

«Буде гарне шоу, обіцяю, ви не нудьгуватимете, - запевняє артист. - Звучатимуть також авторські пісні для дітей, тому приходьте на концерт з дітьми. Ведучі свята - Марина Семенюк та Андрій Романіді».

Разом з паном Білецьким та його дружиною, вокалісткою Юлією Білецькою, на сцені виступатимуть його гості: Володимир Смотритель, брати Грегожевські, Олег Стаднік, Михайло Люшня, Іван Пустовий, Василь Муляр, Василь Цимбалюк, Олександр Попов (гурт “Гайдамаки”), Ігор Білий, Леонід Мазур, Олександр Локтіонов, Олександр Крулик, Валентина Чекановська, Людмила Пшенична, юні таланти Богдан та Володимир Мислицькі, Настя Цисар та Віка Ясишина, Родомир та Денис Кузнєцові. Глядачам дійства покажуть мистецтво рукопашного бою, бойового гопака, виступ кінологів тощо.

“Очікую побачити не лише хмельничан, але й гостей зі Львова, Києва, Одеси, Запоріжжя, Житомира, Рівного, Тернополя, Вінниці, - каже ювіляр. - Своїм виступом хочу нагадати про Афганістан, Майдан і АТО, показати наших героїв. А також донести меседж, що сила України - в духовності”.

Пісні Сергія Білецького під гітару знайомі активістам Майдану та бійцям АТО. Він часто їздить на передову, аби підтримати бойовий дух воїнів на Сході України. Каже, що пройшов АТО від початку, на передовій, з гітарою в окопах. Планує незабаром, у жовтні, знову їхати до наших бійців на Схід, співати в окопах, з бойовою козацькою шаблею та люлькою. “Це буде остання поїздка саме на війну. Вона закінчиться навесні 2019 року. Я в цьому переконаний, - каже бард. - Мене часто називають характерником, оскільки під час виступів на Сході кулі мене оминають, і новим волхвом України, бо я вмію передбачати майбутнє, зупиняти дощі та бурі, вважаю себе послідовником волхвів та характерників. Я пройшов усі релігії та дійшов до істини - РУНВІРи. Бог на небі, в правді і в душі”.

Сергій Білецький часто їздить на схід України, де виступає перед українськими військовими. Скріншот з відео Радіо Свободи.

Сергій Білецький - автор п’ятьох збірок віршів та пісень, які вже вийшли в світ: «Козацька Україна-Русь», «Збірник віршів та пісень з акордами про АТО», «Пізнай себе – пізнаєш світ» (історія та філософія у віршах), «Футбольний бум», «Не рвіть Україну». Готова нова, шоста книга, де будуть зібрані перекладені українською мовою хіти Володимира Висоцького, Віктора Цоя, Олександра Розенбаума, Булата Окуджави тощо. Проте поки що автор не знайшов мецената, що готовий посприяти її виходу в світ.

Він написав чимало пісень про АТО та Майдан, найвідоміша з яких - «Свічки пам’яті», автор гімну ВДВ та ФК “Шахтар”. Також Сергій Білецький презентував новий текст гімну України і переконаний, що незабаром він замінить нині існуючий. “Думаю, вже 24 серпня 2019 року, на День Незалежності, мій новий гімн співатимуть на майданах усіх міст України”, - каже автор. У його арсеналі - орден Устима Кармелюка за патріотичне виховання молоді.

До речі, народився поет-пісняр на Рівненщині, навчався у Кривому Розі, Душанбе, служив в Сургуті, побував на війні в Таджикістані. Тривалий час жив у Москві та Петербурзі, коли вдруге одружився на громадянці Росії. Перша дружина з сином живуть в Італії. Третя - хмельничанка, з якою він теж розлучився. Нині живе у Хмельницькому та виступає разом з четвертою дружиною Юлією Білецькою. Каже, що це його надійний тил.

За попередніми підрахунками, у його творчому доробку – понад тисячі віршів, багато з яких покладені на музику. А ще він створив понад 300 рімейків. Його вірші щирі, емоційні, змушують замислитися про життя і про те, що коїться навколо.

Леся ДМІТРІЄВА.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую