ye-logo.v1.2
27 Листопада, 2020

А на десерт... найгарячіші втіхи

Культура 6723

До весняного жіночого свята ми розшукували найеротичніших танцівників – стриптизерів... та спробували замовити еротичне шоу

Найперше, що нам вдало­ся довідатися: у Хмельницькому місцевих стриптизерів НЕМАЄ! Хоча... Трохи наполегливості, і влаштувати мега сексі-вечірку таки стане можливим. Переглянули оголошення в газеті, але не знайшли завуальовану інформацію у запропонованих послугах.
Виявилося найпростіше — поцікавитися закладами, де влаштовують еротичні вечірки. Зателефонували в «Бізнес-довідку» й кілька таких хмельницьких клубів нам запропонували.
«Девишник» на всі 100! Як розповів арт-директор клубу «СВ» Михайло, напередодні свята, 7 березня для прекрасної половини міста «привезуть» стриптизерів із Києва та Харкова. Розпочнеться вечірка о дев'ятій-десятій вечора. До опівночі у клубі не буде жодного чоловіка, окрім гарячих танцівників на сцені. Їм є що показати, а дівчатам точно сподобається на це подивитися! Також Михайло розповів, що влаштувати подібну вечірку «лише для себе» можна за певну суму – від 1 500 гривень. Отож звертайтеся!
«Однозначно влаштуємо для дівчат стриптиз» у кафе «Батерфляй». Аполлони із неймовірно сексуальними фігурами виграватимуть м'язами та усім іншим на вечірці для хмельничанок. Еротикшоу розпочнеться о 23.00 саме 8 Березня. Вхід коштуватиме 30 гривень.
У клубі еротичного шоу «Загублений рай» взагалі – «розгуляй душа». 8 Березня чоловікам вхід заборонений з 20.00. А от дівчатам... Задоволення їм забезпечуватимуть відразу два стриптизери. Вхід коштуватиме 80 гривень. До речі, за словами арт-директора Дмитра, для себе коханої можна замовити приватний виступ від 300 гривень, хоч і прямо додому!
Найцікавіше  попереду...  Дочитайте!
«Навіть якщо дівчина й не думала, й не планувала чогось більшого, ніж розважитися стриптизом, коли танцівник опиняється зовсім поруч, танцює для неї, вона може просто втратити розум!» – саме так відповів Олег Плахотнюк, організатор різноманітних шоу із «Odessa promo group», на запитання «Чи можливе продовження після стриптизу на приватних вечірках?». Пан Олег розповів, що замовити «Аполлона» для своєї «парті» цілком можливо (ціна – від 1 500 гривень за виступ, як і в «СВ»), й навіть познайомив нас з одним із найсуперовіших стриптизерів, які розважають хмельницьких дівчат. Отож зустрічайте – Мr Flame.
Темноволосий, кароокий красень із вишуканими манерами та двома дипломами про хореографічну освіту (Дублінське училище культури та Рівненський інститут культури), із заворожуючим поглядом та приємним голосом. Виступає Мr Flame практично по всій Україні. Він може бути і мужньо-сексуальним Золотим лицарем, а може – небезпечно спокусливим Вампіром із тендітною скрипкою, а іншого разу – він романтично-звабливий джентельмен у білому фраку та циліндрі, колись – солоденький Рожевий зайчик чи клоун на самокаті... До речі, всі костюми танцівник дизайнує власноруч.
«Ніколи не вгадаєш, що ви, жінки, захочете цього разу... І взагалі мені подобається в моїй роботі саме складність, бо стриптиз – це шоу, а не просто вийшов та роздягнувся, – поді­лився танцівник за чашечкою кави. – Але улюбленого номера немає – я в кожен вкладаю душу, у кожного – своя драматургія, історія і розвиток подій. Я, все ж таки, театрал».
Найбільше стриптизеру подобається виступати на сцені, в клубах, говорить, що на приватних вечірках «своя специфі­ка». Різні ситуації, різні глядачі... Та не зважаючи на семилітній досвід, стриптизер зізнається, що й досі хвилюється перед кожним виходом на сцену.
«Вдалий виступ, коли віддав всю позитивну енергетику в зал, – розповідає танцівник. – Тоді і я отримую від глядачів заряд позитива».
Є у стриптизера свої правила «можна – не можна». У випадку пікантної ситуації, коли дівчата надто захоплювалися виступом, каже, що «головне – красиво й коректно вийти з цієї ситуації».
У свої 33 роки Мr Flame мріє про власну фітнес-студію та ретро-автомобіль Chevrolet Impala 1967 року. Цікаво, що такий знавець жіночих забаганок й досі не зустрів свою другу половинку. «Говорити про любов... Все це надто складно». Танцівнику подобаються і біляві, і темноволосі, та й довжина ніг не надто важлива – бо «негарних жінок не буває». Проте найголовніше, що йому потрібно від жінки, це розуміння, і щоб поруч із нею було «затишно, спокійно».
Найближчим часом, а саме 7 березня, Мr Flame виступатиме у Нетішині, в клубі «Алькатрас», тож дівчата готуйте найкращі вбрання, адже на сцену він запрошує ту дівчину, яка йому сподобається.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую