ye-logo.v1.2
20 Січня, 2020

У центрі Хмельницького влаштують фестиваль вуличної музики

Даша ПАСТЕРНАК Культура 1576
Музиканти створять запальну літню атмосферу на вулицях міста
Музиканти створять запальну літню атмосферу на вулицях міста . Фото: ілюстративне zhytomyr.travel

Перший «Фонтан-фест» проведуть біля кінотеатру Шевченка.

Цієї неділі, 2 червня, для тих, хто полюблє прогулянки вечірнім Хмельницьким, влаштують фестиваль вуличної музики. Як розповіла голова Молодіжної Громадської ради Анастасія Козак, першу подію мають провести біля фонтану поруч з кінотеатром імені Тараса Шевченка. Загалом подібні заходи планують організовувати раз на два тижні щоразу на новій локації.

«Ми ще минулого року мали ідею зробити фестиваль вуличної музики для творчо обдарованої молоді. Але не склалося. Цього року все ж пробуємо запускати проект, плануємо це робити раз на два тижні у вихідні, - каже Анастасія. – Буде вокаліст, щоб молодь могла підспівувати. Щоб був фомат дискотеки, запросили біт-діджея. І буде ведучий, щоб підтримувати публіку».

Триватиме «Фонтан-фест» по три-чотири години. «Чому прив’язка до фонтанів? Тому, що колись двоє з цих трьох хлопців пробували робити подібне в Кам’янці, коли ще були студентами. Тоді ці події мали попит. Ми ж вирішили, оскільки в місті є кілька великих фонтанів, робити фестиваль щоразу на новій локації. Якщо погода дозволятиме, будемо проводити у різних районах міста, залучаючи щоразу нову публіку».

Перший «Фонтан-фест» відбудеться 2 червня біля фонтану поруч з кінотеатром імені Тараса Шевченка. Початок о 18-ій годині. Прозвучать композиції від кавер-виконавця Влада Ликова, настрій та заряд організує МС Хмельницького Олексій Бойко, біт-новинку, що прокачає Проскурівську, подарує Дмитро Захаров.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую