ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Дівчина з Волочиська взяла участь у «сліпих прослуховуваннях» на Голосі країни

Культура 10849
Дівчині не вдалося пройти до наступного етапу проєкту
Дівчині не вдалося пройти до наступного етапу проєкту. Фото: YouTube

Ірина Повзун вдруге прийшла на вокальне шоу.

Вчора, 23 лютого, на каналі 1+1 вийшов черговий випуск ювілейного сезону «Голосу країни», в якому взяла участь 31-річна жителька Волочиська Ірина Повзун. Співачка була учасницею першого сезону проєкту й змагалася у команді Олександра Пономарьова. Тепер дівчина вирішила знову випробувати свої сили.

«Вже пройшло десять років. Моїм тренером був Олександр Пономарьов. Тоді було багато слухів, що я протеже Олександра, що він повсюди мене просуває. Після «Голосу» я читала багато відгуків, було багато негативу. Дуже важко це сприймала, - розповіла у сюжеті перед своїм виступом артистка. – Тепер я повертаюся на «Голос країни», щоб спробувати ще раз. Я вірю, що знову буду сяяти».

Вільних місць у командах зіркових тренерів залишилося мало, тож боротьба за участь у проєкті стала ще напруженішою. У виборі наосліп Ірина виконала композицію «Think» співачки Aretha Franklin. На жаль, жоден з суддів не обернувся до неї, хоча виступ дівчини вони прокоментували позитивно.

«Сів голос. Хвилювались, чи ще щось. Але ви з бендом були одне ціле. Це дуже рідко трапляється, щоб учасник вийшов і вів колектив професіоналів, які зараз на бекґраунді», - сказала Тіна Кароль.

Нагадаємо, раніше до команди Дана Балана на «сліпих прослуховуваннях» потрапив Сергій Клейніс, який наразі проживає у Кам’янці-Подільському. А у команді Тіни Кароль змагатиметься 26-річний соліст оперети Максим Гара. Хлопець родом з Хмельницького, але вже кілька років проживає в столиці.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую