ye-logo.v1.2

У Хмельницькому до Дня прапора пройде концерт «У фонтані»

Культура 1190
Солісти та оркестр обласного академічного театру виконають українські хіти на новому театральному майданчику
Солісти та оркестр обласного академічного театру виконають українські хіти на новому театральному майданчику. Фото: facebook.com/teatrstaritskogo

Артисти театру виконають українські пісні у незвичному місці.

Концерт відбудеться 23 серпня до Дня державного прапора України. Солісти та оркестр театру імені Михайла Старицького виконають українські хіти на новому театральному майданчику під відкритим небом - фонтані.

«Ми розвиваємось і за минулий рік відкрили ще одну, досить незвичну театральну платформу «У фонтані», - розповідає керівниця літературно-драматургічної частини театру Марина Бортник-Гулевата. - Біля театру є великий фонтан. Ми вирішили використати цю локацію як давньогрецький амфітеатр. Внизу буде проходити концерт, а зверху сидітимуть глядачі. Ця локація ідеально підходить для проведення заходів під час карантину, адже вона знаходиться на відкритому повітрі».

Марина Володимирівна зазначає, що на концерті будуть лунати народні пісні, а також композиції Володимира Івасюка, які вже стали символами української пісні. Захід покликаний показати якою красивою та могутньою є українська культура. Також, між номерами звучатимуть цікаві факти про Україну. Куратором концерту є головний режисер театру Дмитро Гусаков, а диригентом - Леонід Деркач.

Благодійний концерт можуть відвідати усі бажаючі 23 серпня о 18:00 біля Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені Михайла Старицького (вулиця Соборна, 60).

Також 24 серпня до 30-річчя Незалежності України для всіх охочих відбудеться безкоштовна вистава драми Старицького «Ой, не ходи, Грицю, та й на вечорниці».

Нагадаємо, що 15 серпня, прем’єрою вистави «Кайдаші», відкрився 91-ий театральний сезон Хмельницького обласного театру імені Михайла Старицького.

Читайте також: Центром Хмельницького проїде велопарад у вишиванках

Олександра КОВАЛИК.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую