ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Покоління Z: на сцені обласного театру поставлять виставу для підлітків

Культура 1001
Переможцем другої театральної лабораторії «С.Т.Р.У.М.» став режисер Борис Кривець
Переможцем другої театральної лабораторії «С.Т.Р.У.М.» став режисер Борис Кривець. Фото: з архіву

Оголосили ім’я переможця театральної лабораторії.

У Хмельницькому завершилася друга театральна лабораторія «С.Т.Р.У.М.», яка тривала впродовж п’яти днів в обласному театрі Старицького. Тематикою цьогорічної школи стала драматургія для підлітків. Четверо молодих режисерів з різних куточків України ставили уривки своїх вистав з хмельницькими акторами. У неділю свої етюди вони демонстрували перед членами журі, які й обрали переможця.

Як повідомили організатори театральної лабораторії, за результатами оцінювання, кращим став режисер Борис Кривець з його роботою за п'єсою Лєни Лягушонкової «Чапаєв і Василіса». Саме він тепер зможе втілити свій задум на сцені театру в Хмельницькому.

Як раніше розповідав сайту «Є» режисер Борис Кривець, його вистава називатиметься «Покоління Z». Це покоління, яке по-іншому бачить світ і щоденно міняється.

«Ми повинні виховувати глядача, а підліткам зараз нецікавий театр в різноманітті месенджерів, блогерів, тік-токерів, інстаграма. Їм враження потрібні, а театр дає філософію. Тому я трансформуюся і намагаюся знайти нову форму. Для підлітків важливо, щоб це було про них, тоді їх це зацікавить. Якщо вони побачать, що на сцені те, що відбувається з ними в повсякденному житті, їх це зачепить», - сказав він.

Одна із тем цієї вистави – декомунізація, як конфлікт поколінь. Як пояснює митець, покоління Z сприймає по-іншому життя. Водночас старше покоління це все знецінює, вважаючи їхні проблеми забавками, дурницею. Тож «декомунізація» виступає усвідомленням того, що треба тягнутися за молоддю, а не тягнути їх назад.

Читайте також: Афіша Хмельницького на тиждень. Фестиваль аматорського театру, Камерфест

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую