ye-logo.v1.2

«Моя кльова Україна» постала перед хмельничанами

Культура 2322

Для одних – це голодна дівчинка, котра вимастилася шоколадом, наминаючи за обидві щоки круасан, для інших – пташеня, що випало з гнізда й кричить на все горло, для третіх – важкі темні хмари, котрі нависли над ланами стиглого колосся...

Принаймні, такою побачили Батьківщину крізь свої об’єктиви учасники патріотичної фотовиставки «Моя кльова Україна», яка відкрилася в приміщенні 3D кінотеатру «Multiplex-holding», що у торговому центрі «Оазис». Хмельничани, котрі на День молоді залишилися у місті й гуляли у центрі, вже мали можливість познайомитися з роботами і віддати свої голоси за найвдаліші на їхню думку. До «Оазису2» потрапили найкращі фото, а їхні автори: Андрій Маслов, Сергій Зісько, Іван Комарницький, Дмитро Білоус та Сергій Бедрак – отримали спеціальні подарунки.
Світлини нашої кльової України пробудуть у холі кінотеатру ще два тижні. А організатори заходу: Хмельницька обласна молодіжна громадська організа­ція «Альтернатива Є» та управління сім'ї, молоді та спорту ОДА – уже інтригують наступною презентацією. Фотороботи в стилі «Ню» Гарольда Івасечка – переможця попереднього фотоконкурсу – невдовзі також зможуть оцінити усі бажаючі.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую