Гаряча тема:
- Війна
Дві світлини з Хмельниччини увійшли до десятки кращих від «Вікі любить пам'ятки»
На обох зображені пам'ятки Кам'янця-Подільського.
Організатори фотоконкурсу, присвяченого пам'яткам культурної спадщини України «Вікі любить пам'ятки», оприлюднили 10 найкращих світлин культурної спадщини України.
Як зазначають на сайті конкурсу, у 2022 році учасники та учасниці кампанії завантажили для Вікіпедії майже 14 тисяч зображень памяток культури України, із них експертне журі обрало 10 переможців. Серед них – дві світлини з Хмельницької області. На обох пам'ятки з Кам'янця-Подільського.
Так, четверте місце у десятці посіла світлина із зображенням будинку Польського магістрату в місті Кам'янець-Подільський Андрія Чуяшенка. Цей знімок також став «Найкращим фото Хмельницької області» за балами журі.
А на шостому місці - зображення Тринітарського костьолу та дзвіниці у Кам'янці-Подільському авторства хмельничанина Сергія Зиська.
Нагадаємо, що в конкурсі через війну були суттєві обмеження - до основних номінацій приймали тільки ті фотографії, які були зроблені в будь-який період часу до 23 лютого 2022 року – повномасштабного вторгнення росії на територію України. Тим не менше, зазначають організатори, до конкурсу долучилися 292 учасників та учасниць та вдалося отримати майже 14 тисяч світлин і посісти четверте місце за кількісним показником у світі.
Четверте місце у десятці посіла світлина із зображенням будинку Польського магістрату в місті Кам'янець-Подільський Андрія Чуяшенка. Фото: wlm.org.ua
На шостому місці - зображення Тринітарського костьолу та дзвіниці у Кам'янці-Подільському авторства хмельничанина Сергія Зиська. Фото: wlm.org.ua
Довідково: «Вікі любить пам'ятки» (Wiki Loves Monuments) - найбільший у світі фотоконкурс пам'яток культурної спадщини для ілюстрування Вікіпедії. Він зародився у Нідерландах в 2010 році, а в Україні цей щорічно конкурс проводиться починаючи з 2012 року.
До теми: Топ кращих світлин з Хмельниччини від «Вікі любить пам'ятки»
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: