ye-logo.v1.2

«Вони перемогли»: у Хмельницькому презентують книгу про незламних захисників

Культура 1038
«Вони перемогли» - саме з такою патріотичною назвою у Хмельницькому презентуватиме книгу українська авторка Анастасія Федченко
«Вони перемогли» - саме з такою патріотичною назвою у Хмельницькому презентуватиме книгу українська авторка Анастасія Федченко. Фото: longread.povaha.org.ua

Це 11 історій життя українців, які живуть, надихають та перемагають незважаючи на біль та травми.

«Вони перемогли» - саме з такою патріотичною назвою у Хмельницькому презентуватиме книгу українська авторка Анастасія Федченко. Про це повідомляють у пресслужбі Хмельницької міської ради.

У книзі представлено 11 історій життя відважних українців, героїв повномасштабної війни, які живуть, надихають та перемагають незважаючи на біль та травми.

Усі герої та героїні цієї книжки - це ветерани АТО, які ще на початку війни у 2014 році пішли на фронт аби Україна була незалежною державою. На щастя усі вони вижили і наразі власним прикладом надихають та підбадьорюють тих захисників та захисниць, хто на передовій так само виборює нашу свободу у сьогоденні.

Усі персонажі та герої книги зазнали на війні різних втрат, проте не здалися, а по при біль та втрати йдуть разом до великої Перемоги. Не маючи кінцівок на протезах підкорювали Говерлу й бігли марафони. Стрибали з парашутом, здобували нові знання досягнення та медалі на спортивних змаганнях. Вкладали свої сили та старання, подорожували і народжували дітей. У кожного свій шлях, своя історія, свій власний ритм та темп життя. Хтось досі згадує з острахом та сльозами на очах момент поранення, а хтось жорстко жартує про втрачені кінцівки. Усі ці історії змушують плакати та сміятись водночас, але ніколи не зупинятись.

Книжка вийшла у 2022-му році наперед до запланованого терміну, адже через повномасштабне російське вторгнення в Україну героїзм та жага до Перемоги стали найголовнішими для кожного українця.

Вперше презентували книгу в Києві за підтримки Мінветеранів. Додамо, що авторка Анастасія Федченко – відома журналістка, яка понад п'ять років займається написанням статей на військову тематику, створює різноманітні матеріали для різних ЗМІ.

Презентація книги відбудеться вже у цю п'ятницю, 8 вересня, о 17:30 у приміщенні Центральної публічної бібліотеки в Хмельницькому за адресою вулиця Подільська, 78.

Катерина Лучко

Читайте також: На кінофестивалі «Бруківка» покажуть фільм, який знімали на Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую