ye-logo.v1.2
13 Грудня, 2019

Під Прапором Великої Перемоги

Северина Ропек 1837
Фото: tsn.ua

Хмельницький обком КПУ закликав хмельничан приєднатися до всеукраїнської акції “Парад Переможців”.

Цьогоріч з ініціативи Компартії, в обласному центрі під час святкування Дня Перемоги пройде акція “Парад Переможців. Мета заходу: дати можливість пройти у святковій колоні всім ветеранам Великої Вітчизняної війни як живим, так і вже померлим, а головне тим, хто загинув у боях, так і не пройшовши парадом переможців вулицями рідного міста. Цю можливість отримають діти, онуки, правнуки загиблих героїв, які зможуть вийти 9 травня на парад переможців з фотографіями( фотопортретами формату А4) своїх рідних.
Таким чином КПУ спільно з Ветеранською організацією, Всеукраїнським союзом радянських офіцерів, жіночою організацією ВСЖТ “За майбутнє дітей України”, Комсомолом України прагнуть залучити до святкування Дня Перемоги більше молоді, яка б приєдналася до параду з фотопортретами дідів і прадідів — учасників Великої Вітчизняної Війни і яка б могла брати приклад з героїв, подвиг яких, залишився у віках.
Кожному, хто виявить бажання долучитися до парадної ходьби, обком КПУ допоможе у виготовленні пам`ятної світлини, якщо самостійно зробити це не вдасться. Також у кожен учасник крім портрету отримає гвоздику, яку понесе в честь перемоги до “Вічного Вогню”.


 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую