Хмельницький байдарочник став чемпіоном Європи

Спорт 2519

Ще один виграв “бронзу” європейської першості.

Хмельницькі байдарочники Павло Алтухов та Дмитро Янчук здобули нагороди на чемпіонаті Європи серед юніорів та молоді віком до 23 років, який проходив у французькому місті Мант-ла-Жолі (Франція). Наші спортсмени вибороли золото та бронзу. Загалом за звання чемпіона Європи змагалися представники з 34 країн.

Дмитро Янчук у складі четвірки спортсменів-байдарочників у перший день фіналів на дистанції 1000 метрів здобув золото. В одиночних змаганнях хмельничанин Павло Алтухов на дистанції 500 метрів виборов бронзову нагороду.

Це вже не перші нагороди міжнародного класу вихованців хмельницьких спортивних шкіл. Так, лише в минулому році Павло Алтухов став дворазовим чемпіоном Європи з веслування серед юніорів та молоді до 23 років, який проходив у Монтемор-о-Вело (Португалія). А Дмитро Янчук в 2013-му здобув золоті медалі на XXVII Всесвітній літній універсіаді, яка проходила в місті Казань (Росія), та на молодіжному чемпіонаті Європи.