«Спортлідер+» розписав «мирову» із молодіжною збірною України (ФОТО)

Спорт 2193

Хмельничани, поступаючись у рахунку, зуміли «вирвати» нічию.

У Хмельницькому 8 жовтня стартував футзальний турнір «Покрова – наша мати!». За звання сильношого змагаються чотири команди: хмельницький «Спортлідер+», криворізький «Приват», івано-франківський «Ураган» та молодіжна збірна Україна.

У першому матчі турніру зустрічалися хмельничани та «молодіжка». Суперники на рівних провели матч, проте ближчими до перемоги були збірники, які за три хвилини до фінальної сирени вели у рахунку 4:1. От тільки втримати переможний результат молодіжній збірній Україні не вдалося. «Спортлідер+» не лише скоротив відставання до мінімуму, але відновив паритете на останній хвилині матчу. Підсумковий результат – нічия 4:4.

Гра ж між «Ураганом» та «Приватом» завершилася розгромною перемогою прикарпатців. Команда з Івано-Франківська зуміла тричі засмутити голкіпера криворіжців, натомість власні ворота зберегла «сухими».

«Спортлідер+» - Молодіжна збірна України 4:4 (1:1)
Голи: Калуков 20, 39, Засенко 37, Рибак 40 – Шамлі 17, Лазиків 24, Цапов 28, Горбатий 29.

«Ураган» - «Приват» 3:0 (1:0)
Голи: Баланик 15, Зварич 28, 33.