Піке регбійної команди «Хмельницький» досі триває

Спорт 2059

Залишившись за бортом боротьби за призові місця, хмельничан ризикують не потрапити навіть до першої п’ятірки.

Регбійна команда «Хмельницький» у столиці провела першу гру із київським «Антаресом» за п’яту підсумкову сходинку чемпіонату України з регбі-15. Результат невтішний – наші регбісти знову програли.

Власне РК «Хмельницький» у першому таймі заніс на одну спробу більше за суперника та пішов на перепочинок ведучи у рахунку – 15:10. От тільки втримати перевагу після перерви хмельницьким регбістам не вдалося. Хмельничани дали супернику змогу не лише відновити паритет у матчі, але й вирвати перемогу – 33:22.

За тиждень команди зіграють матч-відповідь у Хмельницькому і подолянам потрібно перемогти киян з різницею в рахунку у 12 очок. Тоді РК «Хмельницький» фінішує п’ятим, в іншому разі – шостим.